דה קונפשנס טור

מדונה

וורנר התו השמיני Warner Bros / Wea DVD + CD
4/5

מה, לא די מדונה? לא קיבלנו ממנה כבר טונות של מדונה, כולל DVD נהדר ("אני הולכת לספר לכם סוד") שאנחנו זקוקים לעוד מופע חי מסעיר, הכי ספקטקל שההיא יכולה לספק? לפעמים, מדונה מזכירה לי את הסיפור של ההיי-טק. עוד לא הספקנו לעכל את הגרסה החדשה של הלפטופ, והופה יש כבר גרסה חדשה.
והנה מגיע הקונפשנס טור ואומר לנו חד וחלק: עוד לא ראינו הכול. במיוחד ה-DVD. האישה הזו פשוט חושבת שהחיים הם מסיבת ריקודים פנטזיונית. מבחינה זו, אין אצלה לא בקטן ולא בבינוני, אלא תמיד בענק, ובשביל אישה שעברה את הארבעים, זה עדיין מדהים, במיוחד את כל הדוגמניות היפות שגדלו על המוסיקה שלה והיום הן לא מצליחות להכיר את עצמן במראה.
גם מוסיקלית, מדונה לא רק נעה במהירות הרכבת העכשווית, היא אפילו משיגה אותה. מסכת השירים מתבססת על "וידויים על רצפת הריקודים" פלוס הרבה להיטי דאנס, ה-DVD צולם בוומבלי ארנה בלונדון בשנה שעברה (2006) ומי שרוכש הולך בעיקר על רחבת הריקודים המפוצצת בתלבושות, פירוטכניקה ופלאי גימיקים + סאונד שיטריף כל מערכת סראונד. חוץ מזה – זה כמעט אותו ה"סיפור" של מדונה, כולל הסאדו-מאזו וככל התצוגות הכאלו-פרובוקטיביות שלה. רוב הדמויות חוזרות גם במסיבת הדאנס הזו. כשהיא עושה את "אני אוהבת את ניו-יורק" לקראת הסוף, זה יותר רוקיסטי Let It Will Be הופך את העסק למיוזיקאל טמפרמנטי, Hung Up מייצר דרמה "קווינית" מסעירה. שמעתם את השירים בעבר, אבל לא שמעתם אותם ככה, והנה לכם סיבה ש – כן, עוד פעם מדונה, נועזת, מסעירה, אטרקטיבית אפילו יותר ממה שמכירים. וגם ה-CD לא מאכזב בשל גרסאות טובות ל"כמו בתולה", (דגימת סאונד למטה) "ארוטיקה" ואחרים. הוי, איך שהדיווה משחקת אותה עוד פעם. ואיך שהיא מכניעה אותנו עוד פעם.

 

Madonna – The Confession Tour

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות