עיקרי החיים

טייסטו

Magik Muzik אן.אם.סי
4/5

ההמשך ל-Just Be של 2004, והפעם טייסטו, אשף הדאנס ההולנדי מנסה באלאנס בין שירה נשית לאלמנטים של טראנס ואלקטרוניקה עם נגיעות פופ ורוק. בצד הווקאלי הוא ממשיך את שיתוף הפעולה עם BT, מפיק ששיתף איתו פעולה בעבר, בקטע אנרגתי כ- Break My Fall  טייסטו משתף גם את ג'ס, שרלוט מרטין, ג'ולי תומפסון וכריסטיאן ברנס בפרוייקט. גם מקסי ג'אז נמצא כאן ב-Dance4life  (מס 10) בקטע פחות משכנע מבחינת הביצוע הקולי היבש והמונוטוני, שיש שימצאו בו ייחוד מיסטי משהו.  

הקטע מראה שמבחינת הטקסטים, טייסטו לא ממש מתאמץ להיחלץ מגבולות הבאנאלי. כך גם ב – Can You Feel Me., שיר ששודרג בעבודת אלקטרוניקה חריגה. יכול להיות שהשירים הווקאליים באים על חשבון  טראנס דאנסי דינמי שאוהביו מצפים ממנו. אבל  בקטעים אחדים זה שדרוג משמעותי. קחו את שרלוט מרטין מצויינת ב- Sweet Things (דגימת סאונד למטה) זוהי רצועה שתאומץ בחום על-ידי די-ג'ייס  בכל מקום, מה שמוכיח, שכאשר מדובר בקטעי שירה לרצפת הריקודים – אין לטייסטו מתחרים. טייסטו בחר תמהיל מוסיקלי מגוון, ולמעשה הוא חיבר אלמנטים מצלילי העבר עם מה שהוא עושה עכשיו. בסופו של דבר, זוהי עדיין מוסיקת דאנס תפורה היטב למטרתה הטרנדית, ומבחנה ברחבת הקלאב דאנס, במיוחד הניו-יורקי, אבל גם כך אפשר לשמוע את המקבץ גם בין ארבעת קירות הבית וליהנות.

 

Tiesto Elements of Life

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. אדון יוסי היקר, BT הוא לא זמרת. הוא זמר. יותר נכון אחד מיוצרי המוסיקה האלקטרונית הנחשבים והמוערכים בעולם. הוא כתב מוסיקה לסרטים כמו "מהיר ועצבני". הפיק לבריטני ספירס את אחד השירים הטובים שלה שלא יצאו כסינגלים ולאן סינק. שיתף פעולה עם פיטר גבריאל. ומיקסס למיטב האומנים מדפש מוד, שרה מקלחלן, ועוד. תודה יגאל , הטעות תוקנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות