הרייטינג כרוצח סדרתי

כוכב נולד

0/5

 

יושבים ארבעה שופטים ומתפקעים רוב הזמן מצחוק. אחרי זה מספרים לי שהם עייפים וצריכים להוציא אותם להירגע ולהינפש. אל דאגה הם מתפרנסים ייפה מהתוכנית מכל בחינה אפשרית. צוחקים כל הדרך אל התהילה ואל הבנק.

הרשת המשדרת את "כוכב נולד" חיפשה תמהיל של  הרכב "שופטים" בדרני ומבדר, יען כי מדובר בתוכנית בידור. משחררים את כל הקטעים שנועדו להצחיק. הרי לא תגידו שחייבים לשדר מתמודדים שמבזים את עצמם. "כוכב נולד" אינה מתמקדת רק במטרה שלשמה היא קיימת. היא בוחנת את כל צפצפן וזייפן של שירה במקלחת כדי למצוא קטעים שיצחיקו לא רק את הצופים אלא את צביקה, מרגול, צדי וגל.

גם אם מתחרה השפיל את עצמו – לא חייבים לשדר. מה זה תורם, פרט לזילות של התוכנית ולביזוי של המשתתפים? אבל מפיקי כוכב נולד רוצים שנתפקע מצחוק, אז הם משדרים צחוקים והשפלות.

כדי למתוח את התוכנית בין מקבצי פרסומות מטמטמים – העורכים מכניסים קטעים פיקנטריים של צעירים וצעירות שהגיעו לבחינות לא כדי להוכיח את כישוריהם בשירה, אלא כדי שיראו אותם בטלוויזיה. והם צודקים: כי די שתוציא איזה צפצוף או זיוף מהגרון שלך, שיצחיק את צביקה ואת צביקה ואת צדי – די בכך שלא רק שתופיע בסלוני ישראל, אלא ישדרו את זה גם בהמשך, בשבועות הבאים, יטרטרו את השכל, יבלבלו לנו את המוח עד שנגיע לעשרה אנשים ש"מברווזים" למרגול את העור. 

אשמים גם כל הילדים והילדות, הצעירים והצעירות שמתדפקים על שערי "כוכב נולד" שמשחקים לידי מפיקי התוכנית הממולחים שלא ממש רוצים לחפש כישרונות, שלא לדבר על "לעשות תרבות". הרייטינג רבותי הוא רוצח שהורג את התרבות בדם קר, וב"כוכב נולד" הוא רוצח סדרתי.

 

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. לצערי הרב אתה צודק, למרות ששמעתי שמתוך כל הבלאגן שהיה שם שמעתי כמה שירים מקוריים של צעירים שהחזירו לי קצת מהתקווה, ואולי "שלא לשמה בא לשמה" זוכן טוב יראה אותם בתוכנית וירים אותם משם 🙂 ואם לא , אז לפחות שמעתי כמה שירים טובים ..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות