דאטי רוק

שון פול

Vp, אטלנטיק, הד-ארצי
3/5

Gimme The Light  (דוגמית למטה) הוא קטע רקיד רפטטיבי משעמם למדי, וזה מפתיע כי זה אחד מקטעי  ה- jamaican rap  שעשו את שון פול למה שהוא, נסיך ה- Dancehall   גם  "אמן הרגאיי הטוב ביותר" בשנת 2002. למעשה, לך תדע מה הופך בחור כמו פול ללהיט ענק בן לילה, האם זוהי מוסיקת הרגאיי הזו שנרקדה כמו ריקוד המקרנה. גם המבטא-קול שלו  די מעצבן לפחות בהקשבה ראשונה לאחדים מהקטעים.

פול לקח את הריקוד הג'מייקני וחיבר אותו להיפ הופ. הנוסחה הזו נשמעת לי חדגונית  למדי במרבית הקטעים. אבל אפשר להבין את מי שנמשך למקצב המדביק של Baby Boy Gimme The Light ,Get Busy, מוסיקת דאנסהול מזיזה,  אבל פחות מיוחדת לטעמי מאשר באלבומו The Trinity.

מה שאותי יותר מלהיב זה החיבור בכמה קטעים לריתם נ' בלוז, גם לקולות נשיים.  אז מה – להסתפק ב-Fun? אפשר, אפשר גם לא. I'm Still In Love With You הוא דאנסהול רגאיי קליל בליווי זמרות משמח לבבות ובידורי יותר מהשאר. אבל בסך הכל, המיקס של ראפ, רגאיי, רוק, ריתם נ' בלוז  ומוסיקה קאריבית ב"דאטי רוק" לא הכניס אותי לקהילת החסידים המוטרפים על המוסיקה של פול. הבעיה הגדולה – רוב הקטעים נשמעים אותו הדבר. שורה תחתונה: בדאנסהול זה יעבוד, במיוחד מי שאןהבים את המקצבים.

 

Sean Paul Dutty Rock

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות