הופעה חיה בקונצרט 2006

ברברה סטרייסנד

קולומביה, אן.אם.סי דיסק כפול.
5/5

אחרי Starting Here, Starting Now, סטרייסנד נרגשת מהתגובות החמות של הקהל. "ואהה", הוא פולטת קריאת התפעלות, אומרת דברים על כסף מהקונצרטים שיתרם למטרות נעלות.  טוב הייתה לה סיבה: 2006 ציינה עבורה חזרה מלאה להופעות, ולא רק זה אלא שהיא שברה שיאי קופות – עם ביקוש אדיר לכרטיסים (הכל סולד אאוט!) , ומדובר בדיווה שסוחבת קריירה של 46 שנה. בת 65 בעת ההקלטות האלה.

ההקלטות בדיסק הכפול הם מהקונצרטים שלה במדיסון סקוור גרדן בניו יורק (9-11 באוקטובר), "וריזון סנטר" בוושינגטון (13 באוקוטבר) וה"פורט לודרדייל" בפלורידה (28 ו-30 באוקטובר). המבחר כולל שירים שסטרייסנד  כמעט לא ביצעה בעבר, אם בכלל – Unusual Way מהמיוסיקאל הברודוואי "תשע" וקלסיקות כ – Too Long At The Fair גם השיר הפותח ו – Funny girl.

15 מהשירים בסי.די הכפול לא הופיעו בעבר באלבומי ההופעות החיות של סטרייסנד. דוגמאות – Carefully Taught, My Shining Hour.  ועוד משהו לפני שעוברים לפסק הדין: Il Divo ההרכב האופראי הצעיר – זכה להיות האורח המיוחד של סטרייסנד בסדרה הזו. הם מצטרפים בשיא הריגוש של Evergreen. בואו נגיד שברברה הייתה מסתדרת בלי הדואט הזה. אבל מה לא עושים כדי להעלות את מפלס הרגש. הם יצטרפו לדואטים גם ב"המוסיקה של הלילה", וב – Somewhere.

ועכשיו לריגושים – יש ויש. הנה באה הדיווה. לא שכחה כלום. עעדין קול נהדר, מושלם. והייתי אומר: הרבה יותר בשלה, מגרדת מעומקיה, שרה חלומי, יש בה הסווינג, האינטימיות כמו גם הדרמטיות. יגיעו הקלאסיקות – The Way We Were, והקהל לא נותן לה לסיים, מוחא כפיים עוד לפני שהיא מסיימת. ואז היא מתיישבת לפסנתר, ומתנצלת על כך כדי לשיר בצרפתית – My Premier Chanson. הוי כמה מרוח, אבל מי לא אוהב קצת ממותק בתנאי שזה שוקולד גורמה. גם People יגיע.

לסטרייסנד יש כישרון מיוחד לשוחח עם הקהל, כאילו היא משוחחת עם ידידים, כזו בלתי אמצעית, כאילו גובה עיניים.וזו היא. צוחקת מהערות של הקהל. מקדימה הסברממצה כמעט לכל שיר.  ואז כשהיא מתחילה לשיר, היא כבר נוסקת גבוה לשמיים, כבר לא אנושית, כבר לא גובה העיניים. 23 שירים ספרנו. מי שלא השיג ולא ישיג כרטיסים לברברה סטרייסנד מוזמן להגיע אליה דרך מערכת הסאונד. "ואהה"! בראבו.ברברה סטרייסנד – Smile

Barbara Streisand – Live In Concert 2006

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות