צרחה

טוקיו הוטל

הליקון
4/5

"אתה קם בבוקר, ומישהו אומר לך מה לעשות…זה היה עוד יום שני מקולל, ואף אחד לא שואל אותך מה אתה באמת רוצה, אז צרח עד שאתה מרגיש בזה, עד שאתה מאמין בזה"

 

 להקת טינאייג'רס ממזרח גרמניה עושה ביג סקרים בתעשייה. שני אחים תאומים בני 17 הם שאחראים לטירוף. בעשרים השנים האחרונות לא הייתה להקה גרמנית מצליחה כמו "טוקיו הוטל". והנה: רוק סטארס גרמנים מהדרגה הראשונה.

איך זה קורה? החוכמה בסופו של דבר במיקס של רוק ופופ:  תכסח אבל תנסה להיות גם מספיק קליט, תנגן רוק, גם Punk,  אבל אל תשכח את המלודיה,  ותשתדל לא לעצבן את האוזן בשפות קשות. "טוקיו הוטל" התרחקו מהגרמנית, כדי לעשות את Scream, שהוא למעשה אוסף הלהיטים של הלהקה באנגלית משני אלבומים שלה. ביל קוליץ ותום קוליץ לקחו בלדה ישנה שלהם – "מונסון" (דגימת סאונד למטה) והציבו אותה במוקד הדיסק, וזה רבותי, עובד – כולל הקטעים ה היותר קצביים-נוקשים. מי ששמע את הילדים האלה בגרמנית, יודה מיד שאנגלית היא עדיין השפה הראשית של הרוק. הקצב, המילים, המנגינות נשזרים מצוין אצל טוקיו הוטל (בס: ג'ורג' ליסטיג, תופים: גוסטב שאפר). הם נולדו לזה. אם אתם אוהבים אוונסנס, Within Temptation, אתם תאהבו גם את "טוקיו הוטל".

לוידאו של "מונסון"

 

על ההופעה בגני התערוכה ת"א

Tokio Hotel – Scream

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות