תהיי קרוב

מומי לוי

מילים ולחן: ארקדי דוכין. עיבוד, הפקה ותכנות – מומי לוי.
4/5

כמה אני מבין את הראש של מומי לוי. הוא רצה בלדת אהבה רגשנית עד השמיים, ושגם יוכל לטפס בסולם הרגשי והקולי לדרגות סטיווי וונדריות. אנחנו אוהבי סול סוונטיז, מבינים אותו, במיוחד אחד שמתגעגע למרות שהוא היה אז קטין.  וההפתעה היא שלא אחר מאשר ארקדי דוכין סיפק לו את הלחן המצוין ואת הטקסט הפשוט שאומר: בסוף האהבה אני יושב לי עם עצמי לבד, נגמרו המילים בלעדיך אין שירים. זה קצת מצחיק, כי הרי דווקא בסוף האהבה נולדים השירים. אבל בשביל משהו כמו "בלעדייך עננים סטו מכיוונם", בכל זאת הטקסט עובר, ובמיוחד אחרי שביצוע הנשמה של מומי לוי הוציא מזה בלדת סול מעולה בסוגה. מי שרצה סטיווי וונדר מקומי, מתבקש לפנות למומי לוי.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

6 תגובות

  1. למס. 5 קראתי את כל הביקורות שלך כאן והן באמת רעות, בקשר למכירת דיסקים, הרי ידוע שאנשים לא קונים ורק צורבים, יפה שהקשבת לשיר ושאתה אוהב שוקו

  2. לריקי הנכבדה,
    מה זה "לפרגן" ? דעתי הצנועה היא, שמומי לוי ( ואכן יש לו קול מרשים, כך טענתי, אבל אינו מרשים אותי בכלל ), הוא זמר ללא נשמה בכלל, כמו רוב רובם של זמרים מהז'אנר שלו. הוא מכונת שירה משומנת לגמרי, אבל אינו מעביר בי, לפחות, רגש קליל. מר מומי לוי אינו זקוק לפירגון שלי. מה שכן- הוא בהחלט זקוק למכירות נאות מהאלבום המתקרב, דבר המוטל מאד בספק. אגב- בבחירה בין תה לקפה אני מעדיף שוקו.

  3. למספר 2 למה לא לפרגן לקול האדיר והמרגש של מומי
    לוי וארקדי דוכין לא טעה ואפילו ניגן ונתן את ברכתו המלאה אז במקום כוס תה תשתה קפה ונעבור הלאה……

  4. אני אמשיך להגיד על מומי לוי את שאמרתי בעבר- הבחור אמנם בעל קול מרשים ( תלוי את מי, כמובן ). אבל כל שיר שלו נשמע כמו מפגן קולי המתאים לחלטורות, פאבים, פירוסמות וכו'. ארכדי דוכין כתב את היצירה הזאת? יופי. מה שמראה כי ארכדי הוא בכל זאת בן תמותה ככולנו וגם הוא טועה לפעמים. מומי לוי אינו כוס התה שלי, אם לומר בעדינות מופלגת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות