עשור של להיטים A Decade of Hits

כריסטינה אגילרה

4/5

 

כריסטינה אגילרה מסכמת עשור להיטים תחת השם הטופח על השכם "ממשיכה להשתפר" – שירים משלושה אלבומי אולפן כולל גרסאות חדשות ללהיטים אחדים  כ – 'Genie In A Bottle', 'Beautiful', גם שירים שלא ניתן למצוא בשום אוסף כ – Nobody Wants to Be Lonely דואט יפה עם ריקי מרטין במקצב לטינו דאנס. וגם שירים מחודשים-חדשים – Dynamite ו – Keeps Gettin' Better.

ככלל אני יכול להגדיר את האוסף במילת לעז אחת – "סמאש!" משהו כמו פיצוץ. מגוון בסגנונות (פופ, סול, לאטין אלקטרו, פאנקי ועד היפ הופ) , כריסטינה מתגלה כזמרת רוק מצוינת דווקא בשירים בעלי אופי בלדי כמו Fighter  העוסק בבגידה של גבר באשה.  הפקות עשירות, קצבים מדליקים, מנגינות מכניעות. The Voice Within מייצג את את אלבומה האחרון Stripped. סטייל הרטרו של שנות ה-40 וה-50 על מאפייניו מיוצג ב –   .Candyman זמרת שהולכת שכובשת כל טריטוריה, גם מהסוג של ויטני יוסטון ומדונה ופינק. גם זמרת פופ-סול מוכשרת ואותנטית גם ברוק ראפ חריג כ"דירטי".

בטח שמעריציה היו רוצים עוד כמה דברים, כמו דואטים של "רחיצת מכוניות" מיסי אליוט. "ספר לי" עם פ. דידי.  אבל בהתחשב שקוראים לאוסף – "עשור של להיטים" לא "עשור של כריסטינה אגילרה" אז האוסף בהחלט מספק הסחורה.

 

1. Genie In A Bottle

2. What A Girl Wants

3. I Turn To You

4. Come On Over (All I Want Is You)

5. Nobody Wants to Be Lonely (Duet with Ricky Martin)

6. Lady M

7. Dirrty

8. Fighter

9. Beautiful

10. The Voice Within (BONUS TRACK)

11. Ain't No Other Man

12. Candyman

13. Hurt

14. Genie 2.0

15. Keeps Gettin' Better

16. Dynamite

17. You Are What You Are (Beautiful)

 

Christina Aguilera Keeps Gettin Better: A Decade of Hits

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות