שירים מלילה גוב האוסף השני

גידי גוב

המון הפקות הד-ארצי
5/5

גידי גוב לא היה עושה בחיים שלו דואטים כאלה ללא התוכנית "לילה גוב", ואחרי למעלה משלוש שעות האזנה לשלושה תקליטורים, אפשר לבשר: זהו משולש תקליטורים קליט, מחניף ופוגע פגיעה ישירה בלב הקונצנזוס.
דואטים מהסוג של "שיעור מולדת" עם שלמה ארצי, "סתיו" עם יהודית רביץ הם מסוג הפשטות הרכה, בלא גבולות של זמן וסגנון, המצדיעים לזמר הישראלי הטוב.
גוב לא הסתבך. יש לו איזון פופוליסטי בין כל סוגי הזמרים, מערב ומזרח, רוק ועממי. קריצת העין לקהל הרחב היא בבחירת הרפרטואר, שלקחה בחשבון קודם כל את הלחן הקליט.
גידי גוב הוא הטון הצרדרד-החם השולט בכל גירסאות הכיסוי, ולמעשה הוא עצמו הערך המוסף שלהם, אבל אין ספק שחלק מהעיבודים הם שעושים את ההבדל בין גירסאות כיסוי טובות לטובות יותר, אם זה "ליפא העגלון" הג'אזי עם אולארצ'יק, הדואט המקסים ל"פנס בודד" עם מיקה קרני, ההרמוניה היפה ל"כשאור דולק בחלונך" עם מאיר בנאי, מקצב הצ'ה-צ'ה ל"החיים הקשים" עם אולארצ'יק, השמחה הים-תיכונית המרגשת ב"הכל בגלל האהבה" עם אהוד בנאי, הספונטניות הקצבית המדליקה ב"שמש" עם אריאל זילבר וחצוצרתו והביצוע הכמעט מושלם שלו ושל דני בסן ל"ואנחנו שניים" של יובל בנאי. ועוד שיר אחד – אבל ללא דואט – "נגד הרוח" של שלום חנוך. מעטים ביצעו אתצ השיר הזה כמו גוב בליליה שלו.

כל מי שאוהב שירים ישראלים באזור המיינסטרים, שבא לו להצטרף לשיר אותם, שימהר לחנות התקליטורים הקרובה.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות