המובחרים

הילארי דאף

הליקון
4/5

הילארי דאף היא זמרת פופ של להיטי דאנס (ילידת 1987, יוסטון, שחקנית קולנוע מבוקשת), מי שבדרך כלל מתברגת גבוה במצעדי ה-200 של ה"בילבורד" האמריקני, מה שמחייב בעידן הזה, שבו רוכשי דיסקים מקמצים, לספק להם רשימה אולטימטיבית של להיטים הורסים. אבל זה אינו אלבום אוסף רגיל. לרשימה נכנסו – Reach Out ברמיקס, גם Holiday החדשים (דגימות למטה)  Beat of My Heart הותיק. אבל חסרים, למשל, שיר כמו Our Lips are Sealed או: What Dreams Are Made Of. כמה "מספרים" שבלעדיהם ה"בסט אופ" הוא רק "בסט". מזכיר בהפקתו את Most Wanted שלה מ-2005.
מהי הילארי דאף? דאנס פופ קליל, ביטים אלקטרונים לקלאב, מלודי, עתיר קצב שבלוני, אבל מופק מהוקצע. העריכה אינה שיטתית. משהו מאוד רנדומלי, אבל ככל הנראה עם מטרה: לא להוציא עוד אוסף שגרתי של "בסט אופ" במובן השבלוני של ליקוט להיטים מאלבומים קודמים, אלא עריכה והפקה עם טאץ' עכשווי-עתידי.
שלושה שירים לוקטו מאלבומה "דיגניטי"  כ –  Play With Fire גם Stranger, אבל בולט הניסיון לשלב פופ עם גרסאות לרחבות הריקודים – ללא ספק גישה שיווקית לצורך שדרוג מכירות.
רק אחד הגיע מ- Most Wanted ("התעורר")  שלושה מ –   Metamorphosis.  חלק מהשירים מוגשים ברמיקסים, מה שיוצר תחושה שהיא נעה על פס יצור של הפקה משומנת היטב, אפילו סטריאוטיפית. מצד שני, זה בדיוק מה שתואם את סגנונה.

והנה חידוש לרחבות הריקודים – סימפול של Personal Jesus של דפש מוד לצורך גרסת הרמיקס של Reach Out בטח שאני מעדיף את דאף על בריטני. בסוגו – אלבום פופ דאנס מלוטש.

Reach Out

Hilary Duff Best Of

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות