ההופעה 2009

מייסי גריי

בארבי תל-אביב
5/5

ליידיס אנד ג'נטלמן, בוייז אנד גירלז, סרסורים וזונות. שמי מייסי גריי, ואני הולכת להגיש לכם ערב בן-זונה. לא סתם התייבשתם כאן ארבעים דקות אחרי מופע החימום. אתם תקבלו את האמא והאבא של ההופעות. אתם תקבלו פאקינג פיצוי.
אוקיי, נכון שזה לא היה בדיוק הטקסט הזה שיצא מהפה של הגברת מייסי גריי, אבל טקסט כזה עמד באוויר. גריי היא מהסוג שלא עושה חשבון. יש לה פה חבל"ז. ב-2007 העיפו אותה מהבמה בברבדוס על ניבולי תועבה. כנראה לא הבינו, שזוהי השפה הבימתית שלה. למעשה, היא לא הבינה שניבולי פה מנוגדים לחוק בברבדוס. היא נאלצה להתנצל כדי שלא יזרקו אותה לכלא. בבארבי שמענו ממנה כמה הערות חצי מנובלות פה, אבל כנראה שגריי כבר נזהרת. מי יודע, אולי שרת התרבות (החינוך) לשעבר נמצאת בקהל.
גריי על תקן ותיקה כאן. שנה שעברה דפקה אחלה הופעה בזאפה. בבארבי היא שיחקה אותה סולד אאוט קלי קלות. צריך לשקול היכל התרבות שנה הבאה. צפוף, חם, אהבה ללא גבול. לידה מפזזות השתיים השמנות מהשנה שעברה, לפחות – לפי כובד משקלן – אלו אותן השתיים. למה מייסי מתעקשת על זמרות ליווי מהתוכנית לרדת במשקל? חלק מהשאו? סקסי? מצחיק? (אותי זה לא) היא עצמה עלתה עם בלורית ענקית כזו. נכון ששום מניירה שלה כבר לא הפתיעה אותי, אבל עדיין מרגשת. נכון שיש לה קול מוגבל, מקורצף ומגורד, אבל זה בדיוק הקול שהשאיר את הקהל בסוף הערב רעב לעוד. תגידו קול סקסי ולא אתווכח. איזו זמרת, טיפה ארוגנטית, אותנטית. כריזמה. הומור.
הגיעו הרבה מ- On How Life Is. גם מ – ID. חיכיתי לקאבר של Creep. יש בבביצוע שלה כמעט כל מה שאני מחפש בקאבר. כלומר – יש בו מייסי גריי מהתחלה עד הסוף. הרבה שירים על הבינו-בינה. היא פתחה את הערב עם Ghetto Love מהאלבום האחרון. אחר-כך הגיעו Caligula, Sex-o-matic גם When I See You ועד   I Commited a ,Murder שרה שיר ערש שקט בישיבה – Sweet Baby וגם מחרוזת Sexual Revolution (כולל Do Ya Think I'm Sexy של רוד סטיוארט) לפני שהיא הגיעה ל-I Try ו-Everybody בהדרן.

מהצליל הראשון הקהל נמצא בתוך המוד של הגרוב, הסול והריתם נ' בלוז. כמו בהופעה הקודמת – זה בידור. גריי עושה הכל כדי להפוך את המופע לשאו כולל הצגה מיוחדת: אחד מאנשי הצוות שלה עולה לבמה עם עם פלקטים עליהם רשומות המילים של השיר ומעיף אותם לתוך הקהל ששומר אותם כמו שמצא אוצר בלום.
יש לה נגנים – ריתם אנד בלוז אנד פאנק ורוק שמעיפים אותה. מהקלידים ועד התופים והפרקשנס וגיטריסט רוק של סולו בלתי נשכח שיודע גם לשחק אותה זמר ראפ. זה לא רק ריתם אנד בלוז ו-Soul. היפ הופ ורוק. ובעיקר זו היא – מייסי גריי, לא לתחם אותה לסגנון, ולקבל 100% מייסי גריי זוהי התרגשות גדולה. גם הפעם נמתין לפעם הבאה.

Ghetto Love, Sex-O-Matic, When I See You, Caligula, Glad you're Here, Why Didn't You Call Me, Do Something, I've Comitted Murder, One, Sweet Baby, Still, Psychopth, Treat Me Like Your Money, Demons, Creep, Sexual Revolution Medley, Oblivion, I Try, Everybody

מייסי גריי ההופעה

Macy Gray At The Barby Club Tel Aviv

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות