על חבל דק

אייל גולן

מילים: יוסי בן דוד לחן: ניסים מרי עיבוד והפקה מוסיקלית: אבי גוטמן
3/5

הם חלמו על "עתיד משותף", דווקא היה להם טוב, אבל אז – לא האמין שזה נגמר. "דיברתי איתך – ולך לא התאים", ככה במשפט של מישהו שבא לשכור דירה, מסכם יוסי בן דוד את פרשת היחסים. בהמשך לעומת הדיבור העסקי הזה – הוא יישא תפילה, יקונן על נפש בוכייה, יספר על כניעתו ליופייה, שהיא כמו "האלקים" בשבילו וגם שעל "חבל דק" הוא הולך, יענו מצב עדין ומסוכן. מלשון עסקית ללשון אמוציונאלית של – עולמו חרב עלי.
 
שאומר עוד פעם שאינני קונה את הטקסטים האלה?  אז אומר. אז מה? אני הרי כבר יודע שהשיר כבש כל פסגה, שאייל גולן חוגג עוד הצלחה וגם שהוא אינו זקוק לרף יותר גבוה. אייל גולן יודע להעניק לשיר את הטון הנוגה המשכנע.  מצד שני ממחזר וממחזר להמשך הצלחת הענק. עם הצלחה כידוע אין מתווכחים. שהמבקרים  ימשיכו לטחון.  אייל הרי ממשיך לעבוד אצל מי שממלאים את קיסריה בסולד אאוט טוטאלי.  הם משלמים בשביל זה.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

8 תגובות

 1. די לכל המגיבים, ולמבקרי המוסיקה תכתבו את האמת ממה אתם מפחדים זה התפקיד שלכם,לא-? בקיצור זה חרא של שיר בלי שום תוכן לחן גרוע ומוכר (כמו רב השירים שכותבים לו)והמצחיק הוא שרק כותבים ומלחינים לו אין לו שום צעד בתהליך, רק שהוא יהיה מכונה של שירים , כל יום שיר חדש וחבל שעם קונה את זה כי גם אם הוא ישיר שיר על מה שהוא עושה בשירותים יקנו את זה,אז די חברה מכונת השירים של אייל גולן מקולקלת כבר כמה שנים טובות.יום טוב.

 2. הבנו כבר שאייל גולן לא כוס התה שלך אז
  תפסיק כבר לכתוב שטויות
  מדובר בזמר הכי גדול בארץ ב12 שנים האחרונות
  אז דחילק

 3.  מה אתה מספיד את אייל גולן? אייל שליט בלתי מעורער ואתה 0 מאופ0

 4. שיר מצויין,מרגש,שצריך לשמוע אותו כמה פעמים כדי להתחבר.דרך אגב הלחן הוא ערבי,ולא של ניסים מרי,אייל דיבר על כך בראיון לפני מספר ימים ברשת ג.

  בגדול עוד להיט של גדול זמרי ישראל בכל הזמנים,הייתי הקייץ ב-2 הופעות שלו בקיסריה,מדהים,אין דברים כאלה,אין,לא היה ולא יהיה זמר ישראלי עם יכולות ווקאליות כמו של אייל גולן,ועל ההצלחה שלו בכלל אין עוררין,12 קיסריות ב-3 חודשים,האלבום האחרון מכר מעל 160,000 עותקים!!! ושירי האלבום זכו ליותר מ-600,000 שימושים סלולאריים בתשלום,אין שני לו ,לא יעזור כלום לאף אחד,חבל על הזמן של שאר הזמרים בארץ,שמנסים לחקות אותו..

 5. אייל גולן זמר ענק
  השיר הזה לא משהו
  אייל גולן יצאו לו יהיו לו להיטים יותר טובים
  לדעתי
  אייל גולן מרגישים את הסוף
  ויש עוד דברים מהצד שמעידים על זה
  מזה שיש דור עתיד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות