אין לי עולם אחר בלעדייך

שי אוחיון

מילים ולחן: שי אוחיון. עיבוד והפקה מוסיקלית
3/5

שי אוחיון אינו יודע את נפשו מרוב אהבה. נפשו יוצאת לשבח ולהלל את זו שאיתו גם בשפת העגה השגורה בפי כל ברנש ים-תיכוני שקונה לבת זוגתו צמיד מזהב ומזמין אותה לערב עם שלומי שבת או אייל גולן – "אין עלייך בעולם". מה שמסביר שימוש אחר במילה עולם "אין לי עולם אחר בלעדייך".  חגיגת העולמות. מודע לכך שלא כל אחד השתבח במה שיש לו – "לפעמים חלומות מתגשמים" וגם מודה לאל שבמרומים, ויש כאב, בכי, אושר ומה לא, אבל גם משפט קצת בעייתי לטקסט שכולו נוטף אהבה – "ואולי אני לא טועה שאני שלך" – משפט שאומר שהיו ספקות בליבו.
טקסט אמוציונאלי  ללא הגבלה על אהבה, מלודיה, לחן, וביצוע מאומץ משהו (אל תחסוך בפיתוח קול) שאולי מכניס את אוחיון לליגה הראשונה של המוסיקה הים-תיכונית, אבל הוא יצטרך שירים טובים יותר וקול טוב יותר כדי לעלות לליגת העל.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

 1. שי אוחיון צריך פשוט שירים יותר טובים ושירים שיהיו קליטים זה עדיין לא קרה אבל כשזה יקרה הוא יצליח ובגדול, שום פיתוח קול הוא לא צריך כי הקול שלו מיוחד ולא אותו הדבר כמו כל הזמרים שכתבת. בוא נגיד ככה את הדיסק שלו אני אקנה את שלהם אני ממש לא.

 2. שי השיר מדהים אבל אתה יודע מה אני מאמין שככל שיהיו ביקורות טובות או רעות אתה תמיד תעניין יש לך קול מרגש מזכיר לי את שלומי שבת קצת אבל אין לך קול כמו של כולם וזה מה שחשוב אתה זמר נשמה אני מת על השירים שלך אל תידאג יש לך מעריץ שמאמין בך שתהיה לך שנה טובה

 3. שי אוחיון היקר
  הקול שלך חמוד לא יותר מזה
  אתה צריך עוד פיתוח קול
  אבל אני עדיין חושב
  בזמן שכולם מנסים להשמע כמו אייל גולן
  המיוחד בשי אוחיון
  שהוא מנסה להשמע כמו שי אוחיון
  אבל זה לא מספיק היום להגיע לליגת העל כמו שיוסי אמר
  יש לך יחוד
  היה לך יחוד שהצליח
  אתה לא בעניניים חבר
  דניאל בן חיים,משה פרץ,דודו אהרון
  המוסיקה שלהם זה המספר אחד היום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות