כוכב נולד 7

והזוכה - מיי פיינגולד

0/5

מיי פיינגולד זכתה בכוכב נולד 7. לא שלחתי אס.אם.אס. אחד. אבל אצלי הקווים נסגרו מיד אחרי הביצוע  הראשון שלה. אני את ההחלטה שלי עשיתי. אם לבחור זמר או זמרת, מיי פיינגולד היא הזמרת  והמלכה של כוכב נולד 7. כל השאר – טובים וטובים מאוד – אבל אינם ראויים לכתר כמו פיינגולד.

 

העונה הזו – מודה ומתוודה אבל איני מכה על חטא – התנזרתי לחלוטין מכוכב נולד 7. טוב שכך. או: מה טוב שכך. האמת: הקלטתי והקלטתי, ולא ראיתי. בינינו: ככלות הקול והתמונה – לא נשאר הרבה מזה. למעשה – מעט. המאמץ של העושים במלאכה להשיג רייטינג עצום אינו עולה בקנה אחד עם המאוויים הטלוויזיוניים שלי. מאבקם מבחינה מסחרית מוצדק. אבל כל צופה עושה בסופו של דבר את החשבון שלו. ועשיתי. ההקלטות עדיין ממתינות. דילגתי לשלב הגמר.


אם דיברנו על צדק, הנה מתברר שתוכנית רייטינג לא תמיד עושה צדק. אם מיי פיינגולד לא זכתה אחרי ביצוע כמו "תחזור תחזור" של יובל בנאי – הצדק לא נעשה. זה ביצוע חיים. אינטרפרטציה שאומרת: זמרת נולדה. כלומר – מיי היא בדיוק הדוגמה מה אני מצפה שתוכנית ששמה "כוכב נולד" תוליד. מארינה הייתה אחת. מיי היא אחת. רוני דלומי וולדי בלייברג – מוכשרים, כישרוניים ומצוינים ללא ספק, אבל לפי התוכנית הזו שראיתי הם מיינסטרים מהסוג הארוויזיוני הטוב. מיי היא זמרת רוק בעלת יכולות בלעדיות.
די עיצבנו התגובות של השופטות דנה אינטרנשיונל שדיברה על "ביצוע מעייף" ומרגול צנעני שאמרה על מיי "חופרת" מדי.  מה חופרת? ככה מתבטאת שופטת מקצועית? זה בערך כמו שהיא אמרה על הביצוע של רוני דלומי שהיא הביאה אותה ב"שפיץ". מה לך השפיץ הזה, מרגול?  וגם  אמרה שרוני "נדבקה ממיי".

רוני לא נדבקה ממיי, כי היא סגנון אחר לחלוטין. רוני עם כל החן והתום והיופי הפנימי והחיצוני, היא זמרת קונבנציונאלית., ששרה אחלה את "ככלות הקול והתמונה" המוכר מדני בסן. וזכתה בתחרות.

אבל תנו את השיר הזה למיי. מיי יודעת להטעין שיר בלי שזה יישמע פוזה רוקית. ב"תחזור תחזור" של "משינה" היא שרה דרמטית במינון הנכון. יודעת לטפס בסולם הרגש, לרדת במקום שצריך. היא זמרת Rock מבטן ומלב,ולא סתם כתבתי Rock בלעז.
אסיים ואסכם במשפט מהשיר שמיי שרה: אל תבכי אחות קטנה על ההפסד. הניצחון הוא כולו שלך. גם מאות אלפי הצבעות לא יכולים לקחת אותו ממך.

 

כוכב נולד 7 – רגעי הגמר

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

9 תגובות

 1. מי אתה שתקבע למי מגיע לזכות
  ואם היה צדק או לא?
  אם כל הכבוד למיי
  שמיי הייתה גם הפייבוריטית שלי
  SO WHAT
  ומרינה מקסימלין בלומין היא בכלל זמרת??.
  אי לא חושב שהיא זמרת ואם כן היא זמרת גרוע
  וולדי זמר פופ שיש רבים כמוהו כמו חן אהרוני וסקעת המעפן.
  ומזל טוב לרוני דלומי היא זמרת מעולה גם לה מגיע לזכות
  נו אז אם מיי לא זכתה
  גם דניאל בן חיים היה צריך לזכות בכוכב נולד 5
  והוא בסוף לא זכה
  בהצלחה לרוני דלומי.

 2. מיי היא ה- מלכה (ב-ה' הידיעה) של כוכב נולד לדורותיו!!
  מיי סחבה את התוכנית על הגב שלה והביאה לנו כל שבוע ביצועים מפוצצים שלא יביישו אף זמר ואומן בינלאומי!
  מיי היא אחת הזמרות המוכשרות ביותר שיש לנו ברגע זה בארץ ואם יש מישהו שזכה בתוכנית הזאת זה אנחנו שזכינו להכיר זמרת כל כך מוכשרת שיודעת לרגש ולצמרר ולגרום להרגשה טובה ומחה רק עם הקול וההופעה שלה!!!

  מיי אני מאוהבת בך יא מלכה!!!

 3. אני מסכימה גם כן שמיי היא הזמרת של כוכב נולד 7.
  אני ממליצה לך יוסי לראות גם את שאר הביצועים של מיי מהתוכנית!

 4. אני פשוט אוהבת את הבחורה הזאת והשופטים יכולים לקפווץ הם לא מבינים כלוווווום!

 5. מיי כל כך מלכה
  היא זמרת רוק הורסת
  אין דברים כמוה היום..
  ביקורת כמו שצריך..כל הכבוד
  מיי-אני מאוהבת בךךך

 6. ביקורת מדהימה חייבים לפרסם אותה במקום שיותר אנשים יוכלו לראות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות