הנה אנחנו חוזרים Here We Go Again

דמי לובאטו

הליקון
4/5

דמי לובטו הייתה יכולה לקחת בהליכה כל כוכבת נולדת בארה"ב ובבריטניה. אם זה נכון שהיא בת 16 בלבד, אז הגיל של הרוקסטאריות יורד משנה לשנה. שונאיה ידגישו שהיא סטארית של דיסניי. פונה לטינאייג'רים, אבל גם הם יודו שזוהי רמת ביצועים ליגת-על.
שאשווה אותה למישהי? אם אתם אוהבים את אבריל לאבין 
Avril Lavigne – אין שום סיבה מדוע לא להביא את דמי לובטו הביתה. היא יותר לאבין מאשר קלי קלרקסון. קול הרבה יותר עוצמתי. והיא יודעת ללכת על איזון  בין פופ לרוק. באלבום הבכורה שלה, היא משתפת פעולה עם ידידיה משכבר, האחים ג'ונאס, חוזרת אל ניק ג'ונאס ב – Stop The world  טקסט שאומר משהו כמו – "לא יודעת למה אני כה נפחדת/ לא יודעת לשכך את הכאב/ אנחנו חיים בשקר זה חייב שינוי … אנחנו לא יכולים לעצור את העולם, אבל יש עוד הרבה שאנחנו יכולנו לעשות"

רוקנרול: So Far So Great מתוך פסקול הסדרה Sonny With A Chance של דיסני, שדמי משתתפת בה. עוד רוקנ'רול: Got Dynamite. הילדה הזו יכולה לבעוט, לנשוך. גם Every Time You Lie מוציא אותה יותר רוקרית מאשר פופרית.

  

 

1. Here We Go Again

2. Solo

3. U Got Nothin' on Me

4. Falling Over Me

5. Quiet

6. Catch Me

7. Every Time You Lie

8. Got Dynamite

9. Stop the World

10. World of Chances

11. Remember December

12. Everything You're Not

13. Gift of a Friend [*]

14. So Far So Great [From Sonny with a Chance]

15. [CD-Rom Track]

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. מצטער להפריע אבל לא הוספתם את האלבום החדש של דמי (Unbroken) יש לי אותו בבית וזה אלבום שלא מהעולם הזה, היא מוכיחה את עצמה כבוגרת ויודעת באלבום ואני בטוח שאנשים רבים ירצו לקנות אותו כי עובדה ואני קניתי…
    אני מבקש להכניס את האלבום למלאי, תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות