שוק ואליו 2 Shock Value II

טימבלנד Timbaland

הליקון
3.5/5

טימבלנד הוא אחת מרוחות הטייפון של הפופ בעשור האחרון. עכשיו היא מגיעה גם עם "שוק ואליו 2".  קצבית, פאנקיית. טימותי מוזלי Timothy Mosely, בשמו המקורי, מפיק על, מולטי פלטינה בתחום ההיפ-הופ והריתם אנד בלוז, ממטביעי החותם הבולטים על הסאונד של התעשייה בעשור האחרון, האיש שמאחורי עשרות להיטים, כבר ממחזר נוסחאות.

מס. 2 של Shock Value שווק תחילה ע"י סינגל מקדים –  Morning After  Dark  שקדם ליציאת האלבום, אירח טימבלנד את נלי פורטדו ואת ההחתמה החדשה בלייבל שלו – הזמר והיוצר הצרפתי סושיי. אני מתחיל עם השיר הזה. טימבלנד מרחיב גבולות, חובר לשורת הזמרים והזמרות הראשונה, מפיק בעיקר את הצליל שלו – פאנקי אלקטרוני. ברשימה פרט לנלי פורטדו נמצאים גם קייט פרי, One Republic, מיילי סיירוס, קרי הילסון, כריס דוטרי סולן להקת ניקלבק, ג'ט.

נדמה שטימבלנד אינו חושש משיטוח המוסיקה, כלומר ממתכוני פופ מאוד מלוטשים שעדיפים היום בעיניו על פיור היפ הופ. הקצב הוא אותו קצב "קלאבי" שהוא עושה כבר כמה שנים, צפוי מאוד. מיילי סיירוס או קייטי פרי – מצאו את ההבדלים. ב – Shock Value 1  שמענו הפקה יותר מיוחדת בשילובים של רוק והיפ הופ. באלבום קיים גיוון: הפלמנקו ב Ease off the liquour, הראפ המשולב יפה ב"טימותי  איפה היית" מעין אוטו ביוגרפיה עם Jet 

 בשורה התחתונה – טימבלנד מלוטש-אטרקטיבי אך שגרתי, ושמות הכוכבים המשתתפים ממש לא עושים את ההבדל.

 

Timbaland Presents Shock Value 2

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות