"מרוץ החיים 2009" סי.די+די.וו.די

שרית חדד בקיסריה

אבי גואטה הפקות
4.5/5

"ערב טוב קיסריה!" ערב טוב שרית. מה-זה-שיחקת-אותה. ממש בזה הרגע סיימתי לראות אותך מהכורסה. מברוק על ההשקעה, על הפעלולים. אווירה יפהפייה. תזמורת – פגז. קהל תותח. זמרת – פצצה. ברקים ורעמים. ויש חגיגה. יש כאן חגיגה ים-תיכונית מתובלת בכל טוב אלמנטים, עזבו אתכם "מזרחי". יש כאן פלמנקו ספרדי (באלדי אולייר + רקדנית), ויז'ואל ניו-אייג' וחלל סייינס פיקשן, קליפים תלת-מימד, רקדנים עם כנפי מלאכים.
"ערב טוב קיסריה!" ערב טוב שרית. מה-זה עשית גוד-טיים לקהל. חסר לי שאכתוב מילה רעה. תתארגן משלחת מחאה. איך קוראם לבמאי הערב? שמואל בכר נייס? נייס וורק, שמואל ברכה. אחלה מפגן. כל הקיטש הזה – ממש מקצוענות. ממי שאבת? ממדונה? תודה, שלא המצאנו שום דבר. אבל מה חשוב: העיקר שהתוצאה תרמה לזמן איכות לקהל שהגיע לקיסריה להתענג על השרית.
"ערב טוב קיסריה!" ערב טוב ליעקב למאי אשר על העיבודים וההפקה המוסיקלית, יודע נפש עמו, חורז מחרוזות להיטים, מנצל את העושר התזמורתי למפגן של ג'סטות מדליקות.
ערב טוב לאשר פדי אשר על התופים, תחנת כוח שאינו מוריד רגל מהדוושה ומעלה את המופע על טורים גבוהים. לאנשי ההקשה גלעד דוברצקי וחזי יעקב, שחבטו ותופפו והקישו כדי להעניק את המגע האוריינטאלי הפריך.
"ערב טוב קיסריה!" ערב טוב לאיתן צור, במאי וידאו על שידעת לתעד את השמחה, שהרגשת את ההפקה, ששימחת אותי בכורסה.
ערב טוב לאבי גואטה על אחלה הפקה ישראלית תוצרת הארץ. נו טוב, יש לך ביד אוצר. אתה משקיע עליו בחוכמה. עם שרית כדאי לצאת למרוץ החיים.
ערב טוב שרית.  קלילותך הנעימה נעמה. עממיותך הקלילה סחפה. בשביל הקהל האוהב את כבר מקודשת.
"ערב טוב קיסריה!" – ערב טוב לעצמי. אף מילה רעה על שרית חדד? אני ממשש את עצמי, בודק לעצמי חום. יכול להיות שהכורסה הנוחה אשמה? מבטיח להתאושש בסינגל הבא, אבל עד אז חוגג. "ערב טוב קיסריה!"  איך אומרת שרית: חם. חם כמו אש.

שרית חדד בקיסריה. במאי ומנהל אומנותי: שמוליק בכר נייס. במאי וידאו וצילום: איתן צור. הפקה בפועל: אבי גואטה, איתי שניר. עיבודים וניהול מוסיקלי: יעקב למאי.
שירים: זה ששומר עלי, נושאת תפילה, אוהבת ת'חיים, נשמה שלי, הגורל הטוב, מילה טובה, קצת משוגעת, מחרוזת חמסה/ תלך כפרה עליי, הייתי בגן עדן, שלמים, מחרוזת קח את הכל/ ילדה של אהבה/ לעשות מה שבא לי/ אני לא מדונה, אהבה בתוכי, דג זהב, חתיכה מחיי, מרוץ החיים, בחום של תל-אביב, חגיגה, כשהלב בוכה, אתה תותח, מחרוזת – חמות/ אבודה בלעדיך/ בושם צרפתי/ חוק החיים/ יאללה לך הביתה מוטי, בשבילך/ מקודשת

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות