לא מוותר

עידן יניב

מילים ולחן: דור דניאל עיבוד והפקה מוסיקלית: ניצן קייקוב
3.5/5

הנשיקה שלה גרמה לו להבין שלא יראה אותה יותר, ואז גם הפעיל שכל שגבר על הרגש – "שכנעתי עצמי לוותר", וזה אחרי כל ההתרגשות וההתייסרות וההיסחפות והניסיון "להציג את רגשותיי" (נו, ככה לא כותבים) ועל זה יגידו – ואההה למה? למה ויתרת?
ויתר, או לא ויתר, אני לא מוציא ממחטה. סוג הטקסטים הזה לא גורם לי להזיל דמעה. דור דניאל שפך את הלב בשביל עידן יניב. טקסט שבלוני, לא מהוקצע. "שכנעתי את עצמי לוותר" ושוב כמו ב"להציג את רגשותיי" – זהו משפט פרוזה שממש לא מתנגן עם טקסט שירי. א-ב בכתיבה.
דניאל כתב מעין יומן אהבה רגשי – על מה שלא ידע עליה, איך הוא אשם בכישלון היחסים. נשמע נדוש, אבל לא צריכים לדרוש יותר מבלדת אהבה – לחן רומנטי נוגה יפה. פופ שלא שייך לזמן, עיבוד שמעצים את המלודרמה. ניצן קייקוב מסתמן כאחד המפיקים המוסיקליים המקצועיים של המיינסטרים הסאן-רמואי המקומי.
יניב מנסה לפרוט על מיתרי הרגש. הוא טוב בזה. הוא בדיוק הזמר לשירי הרגש האלה. שר את זה בעידון מלטף עד מלודרמטי שמטפס לריגוש גואה. אני לא הגעתי לפסגותיו. יש שיגיעו, וזה בסדר.

מסתכל לך בעיניים/ מתרגש רק מלראות/ את המבט של הבינתיים/ זה שגרם לי לחכות/ ואם/ עכשיו הכל בסדר/ תסמני שאשאר/ רק תבקשי, הכי פשוט לוותר//
אני רציתי רק לגשת/ להציג את רגשותיי/ ואת בלחש מבקשת/ "אולי תלך עכשיו ודי"/ אני נשבע שלא ידעתי/ מה עובר אצלך בראש/ אז נסחפתי ודיברתי מבלי לחשוש//
לא מוותר/ ואיך שהתזמון שלי דפוק/ משחק אותה עסוק כשאת מתקשרת/ לא מתבגר/ נשאר אותו אידיוט חסר איפוק/ שבוחר שוב לשתוק כשאת מסתגרת//
אז אולי עדיף לברוח/ כי מחפשים תמיד כשאין/ הו אם היה לי רק ת'כוח/ אם לא הייתי מתעצבן/ כי כשנישקת אותי הבנתי/ לא אראה אותך יותר/ אז נחנקתי ושכנעתי את עצמי לוותר//
ואז מתחיל לדבר/ ואיך שהתזמון שלי דפוק/ משחק אותה עסוק כשאת מתקשרת
/ לא מתבגר/ נשאר אותו אידיוט חסר איפוק/ שבוחר שוב לשתוק כשאת מסתגרת

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

7 תגובות

 1. ההשייר פפשוטט ממצוויןן,ההטקסט,ההלחןן..הכלל..:D

  וגם מי שצריךך ללשיר אותוו,שר אוותוו ממעוולה!

 2. וואי יוסי…אתה בחיים לא ידעת אהבה אמיתית…….זה שיר אהבה…אין פה טקסט דפוק,,זאת אהבה…אין באהבה משהו דפוק..זה שיר על מה שמרגישים..

 3. השיר יפה,הטקסט פשוט ומסתכל ישר בעיניים(כמו בשיר),ללא יומרות,הלחן ענק,הבצוע מצויין.אז מה צריך יותר האדם בשביל להנות משיר?

 4. ואני דווקא חושבת שהשילוב בין המילים, ההפקה, הקול והכישרון הם שיוצרים את הריגוש. אהבתי.

 5. תנו לי לנשום לרגע
  סוף סוף שיר שהוא לא מסחור.
  הגיע הזמן,יש לי הרגשה שאחרי הקיץ הזה הולך להיות שינוי והמסחור ירד בהדרגה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות