פלאש טון Flesh Tone

קליס Kelis

הליקון
4/5

Flesh Tone של קליס הוא מסוג הפקת הדאנס שגורמת לך לנטוש את הקלידים. כבר מה – Intro, ברור שהצליל לא דומה לשום דבר שהקליס עשתה בעבר. אבל לא רק הדאנס. תתענגו על המנגינות, על אלמנט הפופ.
סימני זיהוי: ההרכב מילקשייק. חמש שנים שהיא בלהקה. חמישה אלבומים. מועמדת לגראמי. בהפקה נמצאים שמות בויז נויז, דיוויד גואטה, ז'אן בפטיסטה, וויליאם איי אם, די ג'יי אמו, פרי סקול. מה יכול להיות רע?
איפה אנחנו? ריתם נ' בלוז מלוטש עם פופ אורבני (גואטה), ובעיקר על אלקטרו האוז. השירה שלה – אפלולית, מחוספסת, מתלבשת על הקונספט המוסיקלי. בפתיחה היא מבשרת We Control the Dancefloor, מה שלא משאיר ספק איפה אנחנו נמצאים. – 22nd Century טכנו דאנס. ככלל כל הקטעים קליטים להפליא.
עוד משהו מהותי ומדליק – האלבום נשמע כמעט ללא הפרדה בין הערוצים מה שמעניק דינאמיקה לדיסק כולל קטעי מעבר.
Home הגראנג' פופי טראנסי ואחר-כך הטכנו היפהפה של "אקפלה" – עוד להיט דאנס ענק בדיסק. יפה נכנס הפסנתר ב – Scream בהפקה שהזכירה את Impressive Instant של מדונה. פחות אהבתי את Emancipate – שנשמע כאילו הוצא ממיוסיקאל, אבל די מאכזב מוסיקלית, אם כי על רחבת הריקודים הוא יעבוד יופי, במיוחד עם מסר השחרור שבשיר (emancipating yourself) משהו יותר מתקדם – Brave, בשילוב של קול נמוך ואלקטרו סאונד, דאנס יפהפה. הסיום – Song for the Baby – דאנס פופ בשביל הפאן, טון קצבי קליל וקיצי. מי שמחפש משהו קצבי פונקציונאלי – בעל השפעה כייפית מיידית, קליס תספק פורקן קליל ומרגיע.

Kelis Flesh Tone

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות