פגישה עם טוני טי

מי הפנים מאחורי R.I.O

הפאב האירי ארתור
0/5

מי הפנים מאחורי Shine On הלהיט הכי מורד בשנה האחרונה של הפרויקט RIO? יש להיטים שאתה לא שואל מי מסתתר מאחוריהם. הם מפוצצים את הרדיו, הם מרקידים ברחבות, אבל תמיד יש תחושה שמאחוריהם מפיקים מריחי הצלחה ופחות "כוכב" מסוים.
אז הנה – יש פנים מאחורי RIO. הסקרנות הביא אותנו לפאב אירי העונה לשם "ארתור" בנמל ת"א. TONY T הוא הזמר והפנים. הוא הגיע מגרמניה להשיק פה את הדיסק החדש. ביסס את מעמדו כמלך התורן של מוזיקת הדאנס בישראל עם סוללת להיטי ענק. אבל טוני הוא רק הביצועיסט. מאחורי ההרכב –  שניים שנמצאים מאחורי הקלעים Manuel "Manian" Reuter ו – Yann "Yanou" Peifer
"פונוקול" חברת המוסיקה, סיפקה נתונים: Shine On – מספר 1 בהורדות הסלולאריות בארץ בשנים האחרונות עם הישג של מאות אלפי הורדות, אמן הדאנס המושמע ביותר בתחנות הרדיו המקומיות.
RIO אחראית לשרשרת ארוכה של להיטים מצליחים ובראשם SHINE ON שהיה ללהיט הבינלאומי המורד ביותר בארץ בשנת 2008 בכל חברות הסלולאר.
טוני טי (Neal Antone D) נולד בלונדון, גדל בניו-יורק ומאז 1986 הוא תושב גרמניה – ראפר, די-ג'יי, זמר. פרוייקט ראשוון עם הרכב Beat System, שעשה רמיקס ל – Fresh, של Kool & The Gang, שהגיע למקומות טובים באחדות ממדינות אירופה (מקום ראשון בקרואטיה, 9 בצרפת) טוני מספר כי זה נגמר רע כאשר המפיקים של השיר נעלמו עם הכסף.
היום הוא בראש אחד עם המפיקים הגרמנים שעושים את הפרויקט של RIO, ומבשר כי אחרי הצליל של Shine On, ששולט בדיסק החדש, הם הולכים על משהו חדש כדי לנסות לפרוץ לשווקים שעדיין לא נכבשו כמו ארה"ב.
Manian & Yanou הם המפיקים שעומדים גם מאחורי הפרויקט Cascada שמוכר מ- Everytime We Touch. הם גם שעמדו מאחורי De Janeiro – להיט מועדונים אדיר. בקיץ 2008 – הוטלה פצצה לעולם הדאנס קלאב – "Shine On" וגם "When The Sun Comes Down".  ההרכב כבש כמעט כל מצעד דאנס על כדור הארץ. מאז – לזמר השיר טוני טי, אין כמעט דקה מתה, מופיעה לייב במועדונים באירופה. האלבום החדש שלהשקתו הגיע טוני לישראל מכיל גם את הלהיט After The Love, שגם הוא ככל הנראה ישרוף רחבות הריקודים. רשות הדיבור לטוני טי (ראו וידאו)

מי הפנים מאחורי R.I.O – פגישה עם טוני טי

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות