ההופעה

ריהאנה

אצטדיון בלומפילד
3.5/5

הילדים המתינו שעתיים ארוכות כשהם מנפנפים במקלות אורנג' מאירים לצלילי צמד דיג'אים כוחניים שכל מה שהיה לי להגיד בחצי השעה האחרונה שלהם הוא – יכול להיות שהם שכחו של מי ההצגה הערב. טוב שהגיעו זיקוקי דינור מרהיבים. לפחות הם רמזו שאו-טו-טו ההצגה מתחילה.
ילדים הם רוב הקהל של ריהאנה. נדמה לי שאצל גאגא ראיתי קהל מבוגר יותר, בטח אצל מדונה. האמת היא שריהאנה שהולכת על הקונספט של שתיהן, לא מגיעה לקרסוליים של מדונה ואיכשהו מתחרה עם גאגא, רקדנים מקצוענים וצפויים, כוריאוגרפיה שטוחה. בקושי רוקדת בעצמה, אבל די שהיא זזה יפה ממרכז הבמה לבמה שהשתחלה לתוך הקהל באמצע האצטדיון.והייתה איזו תצוגה ביזארית של רובוטריקים.השתמשו באביזרים לכמה שירים. לא יודע אם זה הסגנון שלה, אבל הייתה תחושה שכמה מהפריטים הם מהמלתחה של ליידי גאגא. אינטראקציה עם קהל: "היי תל-אביב" ו"אתם הקהל הכי טוב שהיה לי", נו באמת ריהאנה. שנאמין למשפט הזה שאת אומרת גם לתושבי אמסטרדם. אבל אול הפרויקט ההתנדבותי של חברת הסלולר שליווה את הערב שלך בכל זאת היה ההבדל.
אז נגיד שהיה בסדר, אבל בסדר זה מעט מדי. ערב שאומר שריהאנה על שלל להיטיה לא יכולה בלי כל השאו מסביב. מחלפה בגדים בתדירות די גבוהה החל מהשיר השני. רקדנים בכל מיני תחפושות מפזזים לצידה בחוסר השראה מוחלט..
צריך הרבה דמיון כדי לחבר את כל מה שמסביב עם המוסיקה של נסיכת הפופ שמציעה פופ ריתם נ' בלוזי בהשפעות קאריביות  בנוסח של (Umbrella (ella, ella, ella, שסיים את הערב ואחרי מה שעבר עליה עם האקס  כריס בראון ריהאנה מחפשת דרכים לזכות באהדה ע"י הצגת תדמית של אישה חזקה. Rated R אלבומה הרביעי שימש בסיס לשאו. החשד הוא שריהאנה בחרה להקריב את אלמנט הפופ שלה כדי לרצות את קהל האצטדיונים באמצעות גוון הבי רוק בנגינת להקה בת 6 נגנים שמעצימה את הצליל בשיר כמו  Rude Boy שהגיע קצב דאנס אפביט כבדבד. 
מדונה וליידי גאגא היו פה כדי להבהיר מהי הפקת פופ ראוותנית אז זה כבר הופך לסטנדרט. הבעיה שליידי גאגא ומדונה הרימו את הרף כל כך גבוה – עד שהמופע של ריהאנה נראה לעיתים חיקוי די פושר. לפי תגובות הקהל האוהד נראה שאני ואי התרגשותי בעמדת מיעוט, אולי זה באמת עניין של גיל או תרגיל.

ריהאנה – רשימת שירים

MADHOUSE OPENING MOVIE – “THE LAST GIRL ON EARTH” 

Hard
Shut Up And Drive TALK OVER INTRO
Fire Bomb
Disturbia
NARRATOR VIDEO SEGUE
Rockstar 101
Rude Boy
Hate That I Love You
Rehab TALK OVER INTRO
MEMORIES VIDEO SEGUE – Use “PHOTOGRAPHS” as musical bed
Unfaithful
Stupid In Love
Te Amo
RIHANNA TALKS
Photographs
BAND SEGUE PON DA REPLAY
Please Don’t Stop The Music
Breaking Dishes / The Glamorous Life / DRUM SOLO
DRUM BATTLE / Let Me
SOS
Take A Bow TALK OVER INTRO
RIHANNA MIXED UP Re-edit AMA VIDEOWait Your Turn
Live Your Life
Run This Town
Umbrella TALK OVER INTRO & OUTRO

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. אפסים.. רואים שלא הייתם. היא לא שרה את Photographes.
    ההופעה של גאגא בארץ הייתה זוועתית. בקיץ הקודם היא הייתה ממש לא משו. עכשיו היא מעולה, ברור, אבל ההופעה בארץ הייתה גרועה.

    ריהאנה לקחה את מדונה וגאגא ביחד. לכו תחפשו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות