ביונית Bionic

כריסטינה אגילרה Christina Aguilera

אן.אם.סי NMC
4/5

למעריצי גאגות ומדונות: שכחתם את כריסטינה?  כן, אגילרה. לאוראנג' המלצתנו – תכינו את בלומפילד. לדי ג'איים קחו בחשבון יותר מאשר קטע בודד מ – Bionic,
אלבום אולפן רביעי, נותן את הגברת במיוסיקאל של 18 קטעים – כותבים, משתפ"ים, מפיקים. הפקה שהוגדרה כבר כסאונד הפוטוריסטי (עתידני) של אגילרה. אבל אחרי שהאזנתי קיבלתי נוסחה יותר מורכבת המחברת בין פופ, ריתם נ' בלוז ואלקטרוניקה למכביר. דוגמא לשימוש מוגבר עד מופרז באלקטרוניקה – Elastic Love, אבל ללא ספק צליל שהוא חלק מקונטקסט.
מצד שני: מי זו כרסטינה אגילרה? כמה כריסטינות קיימות כאן. כריסטינה שהיא אלקטרו פופ אקסצנטרית פוטוריסטית או  לטינו דיסקו סקסי (Desnudate) דאנס מכונות מלודי א-לה מדונה ("פרימה דונה"). Woohoo– היפ הופ מלהיב עם מוטו של הביונית – “let me hear you scream, but bitches keep it clean” מצד אחר טון הכאב המרוגש בבלדה של "סקס לארוחת בוקר". Let’s get glam – פופ בידור קללי לאללה. שיר soul בקצב דאון טמפו שאיכשהו התגנב לכאן. ואז מגיע Lift Me Up ומחזיר לפופ ויטני יוסטון. וגם בלדת פופ בנוסח הישן והטוב – I Am. ועוד אחת סוחטת רגשות – You Lost Me.
כריסטינה  מאז Back to Basic נאבקת על הכתר נסיכת הסול-ריתם נ' בלוז הלבנה החדשה, מבינה שהיא צריכה לתת פייט לכל מתחרותיה מגאגא ועד ריהאנה אלא מה: היא מנסה לרקוד על יותר מאשר 3 חתונות, הכי מעודכנת ל-2010, אבל חוזרת לכריסטינה ה"קלאסית", האם היא צריכה עדיין להחליט מה יא רוצה להיות כשתהיה גדולה?

Christina Aguilera – Bionic

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות