רוקסטאר Rokstarr

טאיו קרוז Taio Cruz

הליקון
4/5

ענקים כקניה ווסט, אקון הציבו רף גבוה לזמרי פופ  וריתם נ' בלוז. המוסיקה מתחילה בקונספט פופ מלוטש. לא רק המלחין המבריק, אלא הצירוף של המלחין והמפיק. בן 27 בלבד, טאיו קרוז הבריטי (משת"פ הפקות מג'סטין טימברלייק, בריטני ספירס, ליאונה לואיס, פוסיקט דולז, שריל קול, שוגבייבז) מסתמן כמצטרף לחבורת הצמרת.
 יודע הכל על ההפקה הכי עדכנית המחברת פופ וריתם נ' בלוז. אני מקשיב ל – Break Your Heart בשיתוף לודקריס. לא יכול להיות שהשיר הזה לא יהיה נאמבר וואן. מנגינה, קצב, הרמוניות. אם יש פופ עכשווי שהיית יכול להגיד עליו – כמו שכתוב בספר. קונספט ההפקה מגיע גם בהמשך ל – Dirty Picture עם Ke$ha. האלבום מסמן את המגמה שמשתלטת על תעשיית הפופ – הפקות ריתם נ' בלוז מלודיות מלוטשות.  Take You Back, שיר של Tinchy Stryder משתלב במגמה. Higher הוא שיר שעשוי להפוך המנון רחבות. מגיעות גם בלדות לאיזון – ה בלדה מלודית להפליא – I'll Never Love Again ועוד אחת שוברת לבבות כבונוס לסיום – Feel Again.
אלבום שני מס. 2 לטאיו קרוז. דאנס, אלקטרו-פופ וריתם נ' בלוז וסול קול "נשמה" (מה שבלעז מכנים Soulful) וגם איזונים של בלדות. נדמה לי שהמקצוענות מאפילה על האישי, הלהיט על ניסיון להגיע לעומקים. אבל אם מוסיקה קליטה, עדכנית, כייפית, טאיו קרוז הוא האיש הנכון.

1. Dynamite
2. "Break Your Heart" (featuring Ludacris)
3. "Dirty Picture" (featuring Kesha)
4. "Take Me Back" (Tinchy Stryder featuring Taio Cruz)
5. "I'll Never Love Again"
6. "I Can Be"
7. "No Other One"
8. "Come On Girl" (featuring Luciana)
9. "Falling In Love"
10. "Higher"
11. "Feel Again" (Bonus Track)

Taio Cruz Rokstarr

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות