החלמה Recovery

אמינם Eminem

הליקון
4.5/5

לקבל את פניו העכשוויים של הראפר. אמינם מוציא את Recovery שנה אחרי Relapse, אלבום שעשה פלטינה כפולה, אמינם רצה תחילה ליצור אלבום ההמשך ל – Relapse, אבל תוך כדי עבודה השתכנע שעליו ללכת על אלבום חדש לחלוטין. הוא צדק.
בקלישאה של עיתוני סוף השבוע: אמינם מדבר על הכל. אלבום אישי מאוד. מציג קשת חולשות, פחדים, טראומות. בין השאר נוגע ביחסים המרעילים עם אשתו לשעבר,. מות חברו הטוב, אי יכולתו להתמודד עם ההצלחה, התמכרות לסמים.
Recovery (השביעי שלו) נפתח ב – Cold Wind Blows, אמינם נגד מתנגדיו ומבקריו. Talkin' To Myself – צד אחר של אמינם, חשיפת חוסר הביטחון שלו, קנאתו בעלייתם של ראפרים כליל וויין וקניה ווסט ומתנצל על שביקש לפגוע בהם. ב – Going Through Changes מודה אמינם כי היה זקוק לעזרה בעת שהתמכר. Space Bound – תחושות פחדים של להיות לבד ומנותק ואיך הפחדים האלה השפיעו על יחסיו עם סביבתו. ב – 25 to Life עושה הראפר שימוש באשה כמטפורה לתיאור יחסיו עם ההיפ-הופ. ב – You're Never Over מהלל אמינם את חברו Proof על יכולתו להפוך סיטואציה קודרת למוטיבציה לעשות דברים גדולים. Cinderella Man – אמינם הגא מצהיר כי בינוניות לא תהיה עוד נחלתו האומנותית. No Love – על התאוששותו מהנתק עם האישה שאהב עם ציטוט מוסיקלי יפהפה של Haddaway של What is love .
אלבום של שיתופי פעולה מצוינים (פינק, ליל וויין, ריהאנה), מפיקי סאונד (דר' דרה) מדופלמים ששדרגו לו, ובעיקר כנות, מגע אנושי, מבנים מוסיקליים יותר מורכבים. מי שאוהב ראפ והיפ הופ לא יכול לדלג.

1. Cold Wind Blows
2. Talkin' 2 Myself (featuring Kobe)
3. On Fire
4. Won't Back Down (featuring P!nk)
5. W.T.P.
6. Going Through Changes
7. Not Afraid
8. Seduction
9. No Love (featuring Lil Wayne)
10. Space Bound
11. Cinderella Man
12. 25 To Life
13. So Bad
14. Almost Famous
15. Love the Way You Lie (featuring Rihanna)
16. You're Never Over

Eminem Recovery

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות