כל מה שרציתי

חן אהרוני

מילים: חן אהרוני לחן: מיטל פטש עיבוד והפקה מוסיקלית: ניצן קייקוב
4/5

כל מה שהוא רצה היא אהבה. אחר-כך באה אכזבה. נו, מה. אל דאגה – הוא התגבר. חן אהרוני נזכר ומתגבר. לפי הטון – לא כל כך. מקונן את המילים. מעניק להם תוגת צערו עד כאב, למרות ש…התגבר. מבטים מתחלפים, זיכרונות. "לנשום רגעים" – כל המילים הנדושות  שחוזרות ברוב סרנדות האהבה, כאילו וידויי אהבה חושפניים, אבל לא יותר ממילים שמשדרות תוגה מיופייפת. 
 כנ"ל המוסיקה של מיטל פטש: מלודית, פוגשת את המילים כדי להעניק נפח של רגשנות שנוגעת באינסטנט. הלחן קליט, המעבר הקצבי ממיד טמפו לאפטמפו אפקטיבי. ההפקה המוסיקלית עדכנית (כולל הברקה במעבר אלקטרוני) האם אפשר לדרוש יותר מכוכב בעל כישרון טבעי, כשכל שהוא רוצה זה עוד להיט רגש מחניף בטון משתפך במצעד הלהיטים? יש לו את זה. הרדיו המיינסטרימי יתנפל על זה, מה שאומר – צפו לרייטינג טוב.

 

מבטים מתחלפים/ כל יום כל מקום./ הזמנים משתנים,/ ונשאר החום.

את בחוץ,/ לא ארוץ בשבילך/ בכל השבילים,/ השירים יספרו הכל.

כל מה שרציתי זו את./ כל מה שביקשתי מבט./ איך הלב שוכח מהר../ זה אני שהתגבר מחייך בשבילך,/ טוב לך עם עצמך./ לא איכפת גם כשאת בכיוון אחר./ ועכשיו כשמחשיך לא בוכה יותר.כל מה שרציתי זו את./ כל מה שביקשתי מבט./ איך הלב שוכח מהר../ זה אני שהתגבר.

גם כשהיינו/ גם אם טעינו/ ידענו לנשום רגעים/ וכשהדרך לא מסומנת/ עולים זכרונות שחושפים../ כל מה שרציתי זו את/ כל מה שביקשתי מבט./ איך הלב שוכח מהר.. זה אני שהתגבר

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות