בלו סונג Blue Songs

Hercules And Love Affair הרקולס ולאב אפייר

הליקון
3.5/5

די ג'יי אנדי בטלר מניו-יורק עושה שימוש במיומנויות של מפיק הטכנו פטריק פלסינגר לפרויקט הדאנס דיסקו אסיד האוז טכנו. צליל הבסליין מהפתיחה מצביע על הכיוון. אלבום שני של להקת הדאנס "הרקולס ופרשיית האהבים" המתבססת בגדול על סצנות דאנס מהשבעים-שמונים. תרצו – געגועים לצליל הדיסקו של פעם אבל בניואנס עכשווי..
השיר הפותח Painted Eyes מושר ע"י Negrot, מזכיר נוסחי דאנס האוז מסוף השמונים שרווחו בשיקגו, בגישה עכשווית. הסינגל ששוחרר מהאלבום My House ("ביתי עכשיו במקום גבוה יותר/ משוחרר מידיך/ יש לי המרחב שלי/ פעמים רבות אחזתי בידיך/ מובלת ע"י דברים שלא הבנתי") מייצג אמנם את תמצית הרטרו של סגנון ההאוז. השיר הבא Answers Come in Dreams הזכיר לי מלכת דיסקו מהאייטיז כגרייס ג'ונס בצליל פאנקי אלקטרוני סוחף. Blue Song הוא כבר עולם אחר – נשמע ו מהדורה עכשווית של הביץ' בויז.Falling ו – I Can’t Wait מחזירים לרחבות הריקודים מלפני שלושים שנה
שורה תחתונה: Hercules and Love Affair ייצרו הפקת רטרו די מוזרה (כולל עטיפה תכולה באותיות מוזהבות – חסרת מעוף) שמנסה להחזיר לרחבות הריקודים של פעם, או במילים פשוטות יותר להראות שהדיסקו לא מת. מה מעבר? מעט, אבל קשה לי להסביר מה בכל זאת מניע אותי לפחות להמליץ על ניסיון. תנסו. דווקא ברטרו דאנס הטיפה מנותק הזה יש משהו ייחודי.

הפקה: אנדרו בטלר.מפיק שותף: פטריק פלסינגר. זמרים: קים אן פוקמן, שון רייט, נגרוט, מרק פיסטל ואנדי בטלר.

Hercules And Love Affair Blue Songs

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות