חוזרים

הסווניגלס סינגרס

0/5

כבר אורחים קבועים, ה- Swingle Singers . שנים שהם מגיעים לכאן, בוריאציות חדשות על ההרכב הותיק. שנה לאחר הופעתם האחרונה, חוזרת הלהקה לשלוש הופעות, בתל אביב, ירושלים ,וחיפה.
ההרכב הווקאלי, זוכה חמישה פרסי גראמי, המונה 8 חברים, יבצע מגוון רחב של שירים וקלאסיקות. במסגרת המופע "Snapshots, כ-120 דקות כולל הפסקה. במהלכו יושמעו חומרים מגוונים בעיבודים ווקלאיים ובהם ביצועים לשירים: "Eleanor Rigby" של הביטלס, "Both Sides Now" של ג'וני מיטשל, "Unravel" של ביורק, "1812 Overture" של צ'קובסקי ואחרים.
הסווינגל סינגרס הם הרכב א-קאפלה בעל נטיה לג'אז, המבצע מגוון רחב של סגנונות מוזיקליים וגרסאות קאברים לשירים מפורסמים החל מקלאסיקות מודרניות כגון שירים של הביטלס, ביורק ואנני לנוקס, דרך מוסיקה קלאסית של באך ועד מוסיקה עכשווית של לוצ'יאנו בריו ואחרים.
ההרכב שמגיע לארץ ע"י חברת ההפקות "בראס פרודוקשיינס", פועל מאז שנת 1973 בלונדון, אך הוא נצר למורשת ותיקה עוד יותר – ההרכב Swingle Singers, שהחל את דרכו בפריז בשנת 1962 בבימויו של וורד סווינגל, תחילה כמקהלת ליווי של זמרים כגון שארל אזנבור ואדית פיאף ובהמשך בקטעי ג'אז של מישל לגראן.
אלבומם הראשון "סבסטיאן באך ג'אז" ("Jazz Sebastian Bach"), שהוקלט בעיקר כמתנה לבני משפחתם וחברים, משך את תשומת ליבן של תחנות רדיו רבות אשר החלו להשמיעו, מה שהוביל את ההרכב להקליט אלבומים נוספים, כשהתוצאה הסופית מובילה לחמישה פרסי גראמי.
חברי הלהקה הם: ג'והנה גולדסמית'אטסון (סופרן), שרה ברימר (סופרן), קלייר ווילר (אלט), לוסי ביילי (אלט), אוליבר גריפית'ס (טנור), כריסטופר ג'יי (טנור) מבריטניה ולהם מצטרפים בקולות הבס: קווין פוקס הקנדי והגרמני טוביאס הוג. מהנדס הקול של הלהקה הוא יו ווקר הבריטי.

שלוש הופעות: ב-27/04 בהיכל התרבות בת"א, 28/04 בג'רר בכר בירושלים וב-29/04 באודיטוריום בחיפה. התחלה ב-20:30.

Swingle Singers In Israel

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות