מחירי הכרטיסים

בוב דילן פול סיימון

0/5

מחירי הכרטיסים להופעות של בוב דילן (20 ביוני) ופול סיימון (21 ביולי) באיצטדיון רמת-גן נעים בין 250 שקלים למקומות הפחות טובים ל-1000 שקלים לשורות הקדמיות. שאר מחירי הכרטיסים הם 450-550-650 שקל. (ראו תרשים למטה)
איצטדיון רמת-גן הוא מתקן, שנועד למשחקי כדורגל או לארועי ספורט המוניים, לא להופעות מוסיקה – בטח לא מהסוג של דילן וסיימון. במקרה של דילן – הבעיה חמורה יותר, כי הוא אינו אמן של פירוטכניקת רוק, אישי מאוד, מכונס. ממש לא מתאים לאיצטדיון. כשחושבים על רוק באצטדיון – זה מתקשר יותר עם תותחים כבדים כמו מטאליקה מאשר הופעות חיות אקוסטיות נוסח לאונרד כהן, בבו דילן ופול סיימון.
קוני הכרטיסים מצפים לתמורה גבוהה-מרגשת, לחוויה אולטימטיבית  בהופעות עליהן הם משלמים במיטב כספם. אישית, גם לראות את ליאונרד כהן האיצטדיון – לא הסב לי אושר בלשון המעטה, למרות הקסם שעבר. ואם ללכת רחוק יותר – גם דפש מוד לא ממש הגיעו למושבי על היציע. סביר להניח שמי שאוהב את דילן, ירצה לשמוע אותו כמה שיותר קרוב, בישיבה מהשורות הקדמיות. זה אומר: עליו להיפרד מ-1,000 שקלים. אוהדיו של הזמר בארץ כבר פרסמו דף מחאה בפייסבוק הקורא להחרים ההופעה עד שיורדו המחירים.
השוואה למחירי הכרטיסים באירופה? המחירים היקרים לפול סיימון בלונדון יגיעו עד סביבות ה-670 בשקלים, דילן בסביבות ה-600 שקלים. 1,000 שקלים לכרטיס יקר הם משהו כמו 200 פלוס יורו. הרבה כסף, במיוחד למקום, שכאמור אינו מיועד למופעי מוסיקה.
אז יש טוענים: מתי יש לך הזדמנות לראות בוב דילן ופול סיימון בישראל. אני לא מתרגש מזה. יש להם השנה הרבה הופעות בחו"ל וגם בתנאים יותר טובים. לראות הופעות בישראל לא ביג דיל. מישהו ניסה להסביר, שאתה לא מגיע למופע נטו, אלא לכל מה שמסביב. הטררראם. אבל אם בוב דילן ילך לאיבוד, נאמר לאלה שיושבים ביציע העליון (550 שקל) – אז מה כל החוויה? לא רוצה לקלקל למי שכבר החליט והוציא את הכסף, אולי מתוך תחושה שהוא חייב לספר לחבר'ה, שהוא היה שם בזמן אמת. גם זה סוג של חוויה.

לרכישת כרטיסים

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. יוסי, אני חלילה לא בא להתווכח איתך, אין ספק שאתה כותב על העניין מתוך הבנה, אבל נראה לי ששכחת שיש כאלה שלא חיים במצב כלכלי של העשירון העליון, ואומר שלא יכולים להרשות לעצמם טיסה לחו"ל במחלקת העסקים ושלא לדבר על עלות כרטיס טיסה וכרטיס להופעה. אני יודע שאני אישית אולי לא אהנה לראות את ההופעה של בוב דילן מהשורה ה-82, ועוד בהתחשב לפעם הקודמת כשראיתי את ההופעה שלו (ב-93, בנמל חיפה) בשורה העשירית לערך, אבל זה יותר טוב מכלום ועל ההופעה של פול סיימון לצערי הרב אין בכלל מה לדבר לא אוכל להרשות לעצמי כרטיס להופעה בעלות כזאת ועוד בתקופה קצרה זו מזו. כך שיש כאלה שרוכשים את הכרטיס בעל כורחם, כי הם אוהבים את האמן ואם כבר הוא בא הם רוצים להוקיר לו את הערכתם, אבל זה לא בהכרח בכדי לרוץ ולספר על החוויה (לטוב או לרע) לחבר'ה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות