אם.טי.ווי אנפלאגד MTV Unplugged – A Live Album

פלורנס + המאשין Florence + the Machine

הליקון
4.5/5

חיפשתי את ה-DVD, אבל הגיעה גרסת ה-CD בלבד. אחרי הכל מדובר במופע אנפלאגד שצולם ל – MTV. מצד שני, לפעמים טוב משמע אוזניים. נטו מוסיקה. גם נירוונה בזמנם הוכיחו כי המוסיקה שלהם חיה וקיימת נפלא בגרסה האקוסטית של האנפלאגד. ההופעות האלה מבהירות קווי מתאר שלא תשמעו בשום פורמט אחר.
אם יש כאן בעייתיות מסוימת – היא נעוצה בעובדה שפלורנס והמאשין הם במהותם פורמט אקוסטי שתומך בהבעה הדרמטית של פלורנס וולש.
אלא שהפורמט הזה, האקוסטי, אפילו מעצים את ההבעה המלודרמטית של הזמרת: תקשיבו לעוצמות שלה ב – No Light No Light, כדי להבין כמה גרסת אנפלאגד חזקה לעיתים מכל גרסה של גיטרות חשמליות.
אלבום אנפלאגד מגיע אחרי שני אלבומיה המצוינים Lungs ו – Ceremonials. פלורנס מרי וולש כותבת וידויים דרמטיים עד נואשים על יחסים בשירים מהסוג של איימי ויינהאוס, אדל, לילי אלן וגם קייט בוש בתערובת ייחודית של פופ, סול עיבודי בארוק. בהקלטות הוסיפו מקהלת גוספל בשיר כמו . Never Let Me Go. בין עשרת השירים – שתי גרסאות כיסוי: ביצוע כמעט אקפלה ל – Try A Little Tenderness של אוטיס רדינג וקאבר ל – Jackson, להיט הקאונטרי של ג'וני קאש בשיתוף עם Josh Homme שמוביל להצטרפות הקהל
למי האלבום הזה טוב? האם להתחיל את ההיכרות עם פלורנס והמשין דרך האנפלאגד של MTV? זו אפשרות, אבל ההמלצה היא בכל זאת להגיע לארוע הזה דרך שני האלבומים המצויינים של הלהקה. זה כמעט כמו להגיע להופעה של הלהקה, ואז אפילו להיות מופתע פה ושם.

1. Only If For A Night
2. Drumming Song
3. Cosmic Love
4. Breaking Down
5. Never Let Me Go
6. Try A Little Tenderness
7. No Light No Light
8. Jackson (feat. Josh Homme)
9. What The Water Gave Me
10. Dog Days Are Over
11. Shake It Out

Florence + the Machine MTV Unplugged

Florence + the Machine MTV Unplugged – A Live Album

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות