האם האבנים המתגלגלות חוזרים לסיבוב הופעות?

קית' ריצ'ארדס

יובל החמישים לרולינג סטונס
0/5

קית' ריצ'רדס Keith Richards בן ה-69 מספר ל-בי.בי.סי כי "האבנים המתגלגלות" נמצאים בחזרות. בלשונו של הגיטריסט המהולל "נפגשנו לשתי חזרות".
מה יום מיומיים? חגיגות 50 שנה לסטונס. שמועות על טור הזהב לרגל שנת היובל הזהב מתרוצצות כבר הרבה שנים. ריצ'רדס לא יכול היה להרחיב ולציין מתי זה הולך לקרות. "ישנם דברים בעבודה, למעשה אני חושב שדברים קורים, אנחנו מרגישים טוב ביחד. אבל מתי – עדין מוקדם להגיד".
ההופעה הראשונה של "האבנים המתגלגלות" התקיימה ב-12 ביולי 1962 במארקי קלאב Marquee Club בלונדון. להיט הקאבר הראשון שלהם – Come On של צ'אק ברי יצא 12 חודשים לאחר מכן.
ממש בימים אלה הושקה תערוכת צילומים המסכמת את הקריירה של הלהקה בגלריית Somerset House בלונדון.
ריצ'רדס סיפר כי הרגיש "מוזר" להתבונן בצילומים מהימים הראשונים של הלהקה. "זה מדהים. על רוב הצילומים אני חושב – איפה היה הצלם?! אני לא זוכר שהיו שם צלמים", הוא אומר.
וגם: "הוא יעדיף להמשיך להופיע עם הלהקה כל עוד החברים עומדים על הרגליים. "יש חיים בזקנה. ואנחנו נמות כמו שרצינו על הבמה. לפעמים, זו עבודה קשה ואתה מתפלא למה את עושה את זה, אבל פרט לרגעים המעטים האלה – התחושה היא שעדיין זוהי הרפתקה נפלאה" .
מסע ההופעות האחרון של הסטונס A Bigger Bang ב-2007 הקיף 32 מדינות והגיע לקהל של 4.5 מיליון איש ששילמו 558 מיליון דולר עבור הכרטיסים שרכשו, למעשה – מסע הרוק הרווחי בכל הזמנים – אחרי הטור 360 של U2.

תצלום:  הרולינג סטונס בפתיחת תערוכת הצילומים של הלהקה לרגל 50 שנותיה.

וידאו: קית' ריצ'ארד מנגן עם ג'יימס קוטון, אגדת הבלוז, שהופיע בישראל ב-2008.

קית' ריצ'ארדס וג'יימס קוטון – אגדות רוק ובלוז בפעולה

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות