חוזרת לחודש אחד בלבד

ברברה סטרייסנד

0/5

בהופעה של פרנק סינטרה הייתי (בנייני האומה, ירושלים, 1975) בהופעה של ברברה סטרייסנד – עדיין לא. לא בטוח שזה האירוע הכי דחוף בחיי, אבל סטרייסנד פעם אחת בחיים – כדאי להתאמץ. ההופעות שלה נדירות. היא חוזרת ל-8 הופעות בלבד בצפון אמריקה מה-8 ועד ה-29 באוקטובר (לוח למטה) ללא ספק – הזדמנות – אולי בלתי חוזרת לראות אותה בלייב.
ביקרתי השבוע באתר שלה. פרט להודעה על ההופעות הקרובות, היא מקדישה בפתחו מילים נרגשות לזכרו של מרווין האמליש, המלחין והמוסיקאי שכתב לה אחדים מלהיטיה הגדולים, כמו The Way We Were.
"אני הרוסה. הוא היה חברי היקר. הוא היה בתוך חיי מאז שפגשתי אותו לראשונה ב-1963, כאשר הוא שימש פסנתרן החזרות שלי במחזמר 'מצחיקונת'. הוא ניגן בחתונתי ב-1998. העולם יזכו אותו על תרמתו למוסיקה, לתרבות במה והקולנוע למן 'שורת המקהלה' ועד The Way We Were. אישית הערמתי את חשיבתו המהירה והמבריקה, את נדיבותו, את ההומור של, תכונות שהפכו את השהייה במחיצתו לעונג. רק אתמול בערב ניסיתי להשיג אותו, לספר לו כמה אני אוהבת אותו ולבקש רשות לשיר אחדים משיריו הישנים, ששמעתי לאחרונה בפעם הראשונה. הוא היה גאון מוסיקלי, אבל מעל לכל – איש נפלא. אתגעגע אליו"
ברברה סטרייסנד,  שבאפריל השנה הייתה בת 70. (נולדה 24 באפריל 1942 בברוקלין) נחשבת חוצה את משוכות האפנות המוסיקליות בקלילות – בזכות שילוב אולטימטיבי בין יכולות קוליות לאישיות כריזמטית, לכישרון כשחקנית וכבמאית קולנוע.
ראשית הקריירה שלה כנערה בברוקלין הייתה במועדוני הלילה של ניו-יורק לפני שנחתה בהפקה הברודוואית הראשנה שלה –
I Can Get It for You Wholesale ב-1962. אלבומה הראשון בחברת "קולומביה" יצא ב-1963 ונקרא The Barbra Streisand Album. (טופ טן במכירות, זהב) – סלל את הדרך ל-50 שנות קריירה של הרבה מאוד תקליטי זהב ופלטינה.

ברברה סטרייסנד ההופעות הקרובות בחו"ל – כרטיסים 


ברברה סטרייסנד – המובחרים The EssentialPeople הופעה ב-2006

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות