להעניק לך אהבה

שימי ובן אל תבורי

מילים ולחן: בן אל תבורי עיבוד והפקה מוסיקלית: ברק רוני
2.5/5

פתאום עזבה אותו ככה, לא חש כלום?  מה קרה? הוא משתומם. עזוב אותך בן אל תבורי. אחת שצועקת – "אני עוזבת אותך" מגיעה ממקומות קשים, אם לא מריב גדול, אז מה אתה מיתמם? כמו להרבה שירים מהז'אנר הים-תיכוני – גם השיר הזה לא יעבור את הסדנה לכתיבה יוצרת בסיסית. השרבוט משיק לחרטוט. רצה להיות איתה "כמו מלך", "לחייך" – כשהיא כועסת. נו, באמת, יש גבול. הבחורה זועמת, ואתה מחייך. תתייחס.
המוסיקה הסנטימנטלית מנסה לעשות מהטקסט המופרך בלדה נוגה ו"מרגשת". אצלי – ממש כלום. לא מתרגש. Unexited טוטאל, למרות ההתרגשות הווקאלית בשיאי השיר. נכון שהמנגינה – קליטה, הרגש גואה, אבל המלודרמה עקרה, לא סוחטת ולו לחלוחית.
באשר לדואט: אני מחפש רציונל למה סחב בן אל את אבא שימי להרפתקה הזו. למה לו דואט משפחתי? מתוך הזדהות עם הסיפור, מתוך סולידריות של קרובי דם, המשך-שדרוג  הריאליטי? במקרה הזה – לא טובים השנים.

חשבתי שהכל יהיה בסדר, איתך זה לא נגמר אין סוף לאהבה/ אבל פתאום אמרת שאת עוזבת, הכל פתאום קפא ספרי לי מה קרה.
פזמון: תמיד חשבתי שאני כל-כך בסדר./ אומר לך כל הזמן אני אוהב אותך/ וכשפתאום צעקת עכשיו../ אני עוזבת אותך / רק רציתי להעניק לך אהבה .
רציתי רק איתך לחיות כמו מלך, להעניק לך אהבה להיות לך התרופה/ לגרום לך לחייך כשאת כועסת, לא משנה כבר מה קרה אני איתך כאן אהובה .

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות