נדבר מהלב

שלמה ארצי

מילים ולחן: שלמה ארצי עיבוד: בן ארצי, פטריק סבג, שלמה ארצי
4/5

שלמה ארצי מתכונן לקיץ. קיסריה כרגיל מחכה לו. אבל ליתר ביטחון – אלבום אוסף משולש לגיבוי וחיזוק המעמד. אחרי הכל – על קונצנזוס יש לשמור כדי לְשמֵּר. עוד סינגל מ"אושר אקספרס" (שיצא לפני שנה) – לא יכול להזיק. הוא יכנס לאלבום משולש שיימכר כמתנה בחג המצות. הקהל יגיע לקיסריה כדי לדבר איתו "מהלב", רבים יחזרו לשם בפעם המי-יודע-כמה, כי אצל ארצי אתה בטוח שתקבל את מה שאתה רוצה לקבל. אתה רוצה לדבר איתו מהלב – יש לך דיבור איתו. זה יסתיים איפשהו בחצות. תצא משם בדרך לפקק – מלא אהבה והמון רגש חם. ואולי תשאל: אבל למה התכוון עם ה"ר' נחמן בראש". לא נורא: זה ארצי.
בתוך עמנו אנו דרים. האי-הבשורה הטובה, גם לפי השיר הזה – שלמה ארצי לא ישתנה לכם. נשאר הרומנטיקן ששר בערגה ובטון מתגעגע כדי להתאהב מחדש, במלודיה לוטפת, בקצב שלוקח אל כביש החוף המוביל אל האמפיתיאטרון הרומאי, שם ימשיך לתנות אהבים עם הקהל כדי לקבל אישור מחודש לאהבתו.

ואני עוד מוכרח להגיד לך מכאן,/ לא הרגשתי כבר כלום נהייתי אטום תקופה ארוכה./ אין שלווה בעולם, סקס מוזר בחצר,/ רוקנרול בחלל ואני מתחנן שנתחיל לדבר.
ומעבר לזה אלוהים אדירים,/ גם אם אינך מרגישה את זה כך, אני עוד שלך./ ואני מסדר מגירות ואומר:/ "אהובת לבבי זה הזמן השביר בואי נתחיל לדבר".
נדבר מהלב נדבר מהלב,/ נעורר חלומות ישנים נפרק ת'כאב,/ נעבור את הגבול, כמו שפעם מוקדם,/ ריקים משיקול, מלאי אהבה והמון רגש חם.
בדממה הדקה בעולם שנפצע,/ לאחרונה את נראית כמו ילדה שאבדה לי, ברחוב בלי מוצא.
בואי נתחבק בהופעה, בואי נקשיב לפסנתר,/ שנגמור כאן לשיר, נעזוב את העיר ונתחיל לדבר.
נדבר מהלב…
כבר שבוע מוזר רבי נחמן בראש,/ אולי אלה אולי השנים היפות ואין אחרות, / בואי נתחיל בחצות, נראה איך ייגמר/ לא נדחה למחר, את מה שלא נאמר ונתחיל לדבר.
נדבר מהלב

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות