חזק לליבך

יוסי נטיב

נענע דיסק
4.5/5

אני שומע טנור הומה מלחש-מזמר מצוקת אהבה במקצב שלושה רבעים. השיר נקרא "אני ברחוב" הקול, הטון, ההבעה משדרים פציעת אהבה קשה. הקשיבו מטה. מספר את סיפור האהבה הנכזבת כמו חש אותו בזמן אמת.
"איך חזרתי הביתה פצוע/ התעייפתי הכל התרוקן/ ממי לבקש שתבואי/ ומה לנגן ואיך לנגן"
יוסי נטיב. מי? הגיע הזמן לחשוף. רוב 12 השירים מצדיקים. סינגר-סונגרייטר אותנטי, כזה שיודע לתרגם את תחושותיו ומחשבותיו למילים וצלילים תואמים.
איך הייתי מנסח את מה שאוזניי שמעו: עצבות אופטימית. יופי מלנכולי. עגמומיות מחלחלת. הבחור רוצה אהבה, להתאהב, להיות נאהב. שלמות? ב"יופי נקשר ביופי" שר נטיב: "יש לי תמונה מושלמת עוד כשהייתי ילד".
אלבום ששיריו יוצאים מחולשות אנושיות כדי לבחור בחירות מחזקות ביחסים ("עוד יום גדול"), לשאול שאלות מהות על החיים כדי לבחור בשינויים ("לקחת לכיוון אחר"), להתגבר על חולשות ("אין ספק") לחוות אהבה. לשאוף לרוממות רוח. ("כל הכוונה") לנסות להתגבר על שאלות חיים סבוכות כדי לפקוח עיניים ("אור בעיניים")
המוסיקה מחליפה גוונים, קצבים –ממינור מעודן ("אין ספק", "אור בעיניים") לקצב פופ מניע ("לקחת לכיוון אחר"). בקוויה המלודיים היא מצליחה לשדר את הסיפור ורחשי הלב של נטיב. העיבודים המגוונים הוסיפו נדבכים אקוסטיים יפים לשירים. אם יש בכם נתיב לקולות "אחרים" – נסו את יוסי נטיב.

מילים ולחנים: יוסי נטיב, עיבודים והפקה מוסיקלית: יקיר בן טוב ויוסי נטיב

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות