נוסטלגיה

אנני לנוקס

הליקון
4.5/5

אחרי ארתה פרנקלין, מגיע גם אלבום הקאברים של אנני לנוקס. האם זהו סוג של תהליך אבולוציוני שעוברים הזמרים הגדולים (ראו רוד סטיוארט). לנקוס הייתה פעם ממובילות גל חדש בבריטניה עם להקת "יוריתמיקס". כאן היא נשמעת זמרת Soul. היא צודקת: יש לה קול נפלא לשיר ב-Soul את Georgia on my Mind, המזוהה עם ריי צ'ארלס, גם את הסטנדרט Summertime, גם את Strange Fruit ואת God Bless the Child המוכרים מבילי הולידיי, זמרת הבלוז האגדית. וגם I Can Dream Can't I? של האחיות אנדרוז.
היא פותחת עם Memphis in June של Hoagy Carmichael המוכר מנינה סימון, הנוגע בבעיות אפליית שחורים, ובסיום – Mood Indigo, סטנדרט ג'אז של דיוק אלינגטון.
העיבודים מדודים. כלי מיתר קלאסיים. הרבה פסנתר. המטרה – להבליט את עוצמת קולה. כדי למדוד אותו, עוברים לגרסה של I Put a Spell on You, שיר הנקמנותשל ג'יי הוקינס, המוכר בין השאר מקרידנס קלירווטר ומנינה סימון. והיא נפלאה ב – I Cover the Waterfront של ג'וני גרין, בליווי אפקטיבי של פלוגלהורן.
זה מסוג האלבומים שאני מתמכר להם בקלות, אולי לא הכי נסבלת, אבל מתמכר. מי שמצפה לאלבום המקורי הבא של לנוקס, צריך לעצור בתחנה הזו שלה. לא לחלוף על פניה. "נוסטלגיה" הוא אחד מאלבומי הקאברים הטובים לקלאסיקות של המאה ה-20 ששמעתי. עונג.

.
1. Memphis in June
2. Georgia on my Mind
3. I Put a Spell on You
4. Summertime
5. I Cover the Waterfront
6. Strange Fruit
7. God Bless the Child
8. You Belong to Me
9. September in the Rain
10. I Can Dream Can't I?
11. The Nearness of You
12. Mood Indigo

וידיאו: I Put A Spell On You

   

Annie Lennox – Nostalgia

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות