לדור שלא ידע

"שיער"

גרסת 2014 בתיאטרון הקאמרי
3.5/5

דרוש: מחזמר מחאה מהפכני נכון ל – 2014. יש הצעות? – אין מי שקם. בינתיים: נמחזר "שיער" 1967? נחזור לתקופת ילדי הפרחים ארוכי השיער של שנות השישים, שהתערטלו בעירום מלא על הבמה ויצאו עם סיסמאות (אהבה, חופש, שוויון, שלום), שהיום מורידים מהבוידעם.
ארבעים ושמונה שנים אחרי, מנסה הקאמרי להחיות מחדש את המחזמר עם שחקנים וזמרים, שישירו להיטי תקופה ההיא, ירקדו, יתגפפו, יצטחקקו.
אם יש משהו שעדיין ניתן באמצעותו להחיות את "שיער" זו המוסיקה. היא שתחזיר בכ"ז את קלוד, ברגר ושילה, ההיפיס הצבעוניים לבמה. חומר למחשבה מחודשת: הקונפליקט הענק בין הציות לחוקי האומה, וההיענות לקול המצפון האישי.
ואולי אקטואליות? ילדי ישראל עדיין מתגייסים. יש שחוזרים בארונות, אבל אף אחד אינו שורף צווי גיוס. כבר אמרנו: דרוש "שיער" חדש, אקטואלי יותר.

תיאטרון הקאמרי מה- 7.1 עם בהשתתפות 45 שחקנים, רקדנים וזמרים. עוז זהבי בתפקיד ברגר, חן אמסלם בתפקיד שילה, דן שפירא בתפקיד קלוד, עידו רוזנברג בתפקיד ווף, מיי פינגולד בתפקיד דיון, מירב פלדמן בתפקיד ג'יני, אופיר צמח בתפקיד הד.
כתבו: ג'רום רגני וג'יימס ראדו מוסיקה: גאלט מק'דרמוט, תרגום: אהוד מנור בימוי: משה קפטיין. ניהול מוסיקלי: ג'וני גולדשטיין וטל בלכרוביץ'. כוריאוגרפיה: אביחי חכם.
שירים: Hair, Aquarius, Let the Sunshine In, Easy to Be Hard, Good Morning Starshine .

   

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות