ובפרק הבא: השופטים הולכים מכות

הכוכב הבא

עם: אביב לוי, אביתר עופרי, רנדום דוגס, שי סול
3.5/5

אם היו מצרפים את כותב שורות אלו לכותבי התסריט של אחד הפרקים הבאים ב"הכוכב הבא", אז ברור לו כשמש, מה צריך לקרות שעוד לא קרה: מוקי ואטדגי הולכים מכות. המתמודד יונתן וולפין עמד כלא מאמין מולם. אטדגי הכריז לא רק שהביצוע שלו שיעמם אותו, אלא שהוא "בחור משעמם". מוקי נבח: "אל תדבר אליו ככה!" אטדגי החזיר: "אני אדבר אליו איך שאני רוצה!" מוקי למתמודד וולפין: "אל תקשיב לאף אחת מהמילים שהוא אומר" ואסי עזר, המנחה, הוסיף דלק משלו למדורה: "אם היה כאן זמר מזרחי, ומישהו היה אומר שזה משעמם אותו, אטדגי היה מאשימו בגזענות". לאן עוד אפשר להגיע? – אגרופים, סטירות, נשיכות, בעיטות. כן, בפריים טיים – לכל המשפחה. בזירת wrestling תתנהג בהתאם, כותב תסריטאי התחרות.
"הכוכב הבא" סוף 2014 הוא קורס מזורז לכותבי דוקו-ריאליטי. כיוון שהכל ערוך, אפשר לתכנן כל מהלך, גם אם הוא מלא פיברוק: לשלוח את המנחה, רותם סלע, למוסך, לכסות את עיניו של המתמודד ולהובילו במכונית לאולפן. כאילו-יענו הפתעה. לתת לאמה הקשישה (82) של מתמודד מבוגרת (55) לפטפט נונסטופ בעגה עיראקית ולעשות ממנה ומהבת שלה צחוק, כאשר ברור מראש, כי מדובר בבדיחה, לא במוסיקה.
להטיל על המנחה עזר לייצר צמד של אב ובנו, יפי ואושר אריכא, למרות שהם לא הגיעו לתחרות כצמד. לבקש ממתמודד, שגיא מלכה, לחקות זמרים מזרחיים, לצחוק ולהתבדר, ואחר-כך להכשילו על הביצוע עצמו, כיוון שחקיין של זמרים לא יכול להיות זמר טוב, לפי התיאוריה של אטדגי. כשאטדגי ניגש לעסות את גבו של סקעת, סימן שהזמר אינו משעמם אותו. הוא אפילו שמע "טיפת תימניות מגניבה" אצל אביתר עופרי, ששר סטיבי וונדר.  מה תורמת "טיפת תימניות"?! אסי עזר שכלל את אטדגי: "האם זו תהיה העונה של סטיבי וונדר התימני?". לאיזו נמיכות פרובינציאלית עוד אפשר לרדת?
מוסיקה: מוקי מאמין ש"אינטליגנציה מוסיקלית" יכולה להירכש במשך הזמן. הוא היה ממתין שלוש שנים עד שאביב לוי, ששרה All Of Me, תגיע לזה. מכל מקום, לא בטוח שלאביב לוי יש נכון לעכשיו אינטליגנציה כזו, שהיא יכולה להבין למה התכוון השופט. היא בטח לא תבין את מה שאמר עליה סקעת: "היא צריכה להחליט מה היא רוצה להיות מבין כל הזמרות שהיא אוהבת", אבל זה בדיוק מה שהיא אינה צריכה לעשות – להיות כמו.
קרן פלס לעומת השניים לא גילתה אינטליגנציה גבוהה כשהיללה את אביב: "את מהממת, מהממת, מהממת, מדהימה!" בצדק אמר לה מוקי: "אז מה עוד נשאר לה לעשות, אחרי דברים כאלה"…
ומה חשב מוקי על מה שאמרה פלס לסולן של "רנדום דוגס" – "יש לך ביצים, יש לך דרייב, אתה נמר ואתה חיה". וזה מה שנקרא שופטת שאינה רק מנמקת, אלא מדגימ

ה.

מוסיקה: יונתן וולפין – "כשזה נכון", אביתר עופרי – For Once In My Life, שי סול (שמזכירה מאוד את רות דולורס וייס) – "הנך יפה", רנדום דוגס – Crazy.

השתתפו

יגל המוסכניק – "אף אחד"
אביב לוי – All Of Me
אוצרה ברזילי – "לחיות את הרגע"
יפי ואושר אריכא – "עננים"
יונתן וולפין "כשזה נכון"
אביתר עופרי – For Once In My Life
שי סול – "הנך יפה".
שגיא מלכה – "הולך לי מיואש"
רנדום דוגס – Crazy

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות