מה רוצים מג'קו

0/5

מה רוצים מג'קו? שאחרי שהוא זכה הוא יציג תעודות של ילד-טוב-ירושלים. האם כול זמר מפורסם בארץ צריך להציג תעודות יושר ולהתנצל, אחרי שהוא הצליח?
ג'קו הלך ל"כוכב נולד" כי הוא רוצה להיות זמר מצליח. נקודה. השאלה לגבי "תעודת היושר" שלו הייתה צריכה להישאל הרבה יותר מוקדם על-ידי החברה המפיקה – האם יש לבדוק בציציותיו של כול מועמד ומועמד? האם הוא צריך להציג תעודת יושר. נאמר שהוא עבריין תנועה מועד, יש לו תיק במשטרה. השאלה מה מהות התיק? עבירה קטנה או גדולה? לקח פעם שאכטה.
קם איזה חבר כנסת לשעבר פיני משהו, ותפס טרמפ. הוי, הפוליטיקאים האלה. כמה שהם מניפולטיביים, כמה שהם תאבי יחסי ציבור. הרי על הדתיים המשתמטים מצה"ל הם לא יפצו פה, והם גם לא ילכו לבדוק כמה זמרים מצליחים כיום לא שירתו בצה"ל או ששירתו בכאילו.
ג'קו רצה להיות הכוכב של "כוכב נולד 4" והוא זכה בתואר ביושר. הכל בסדר. מגיע לו. אז הוא לא ילד-טוב-ירושלים. כאילו שכול המתחסדים שיוצאים עכשיו בקריאה להחרימו הם טליות של תכלת. די להיות מתחסדים וצבועים ומחפשי פרסום ממפורסמים.
לפני שג'קו יתן דוגמא לנוער, הייתי מצפה מכמה חברי כנסת חסודים שמחממים כסאות לשלוף תעודות יושר.
כולה הבחור זכה בתחרות זמר. מה עושים מזה אירוע לאומי. לפיני ההוא בטח כמעט נפלט "ועדת חקירה".
שחק אותה ג'קו. קוראים להחרמתך, כי מנסים לרכב על ההצלחה שלך. אל תתנצל. שחק אותה עד הסוף, כי כזמר עשית את כול החובות המוטלים עליך.
אם מישהו חשב, כי הכניסה לכל מי שלא שירת בצה"ל או מי שיש לו בקורת על המדינה אסורה ל"כוכב נולד" –  הוא נזכר מאוחר. אני רוצה להאמין שהמשרד המארגן את התחרות, "טדי הפקות" , לא הולך להפוך את זה למבחן כניסה לתחרות.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות