מיס מיוסיק

שרית חדד

אבי גואטה הפקות
3/5
חדד מקדישה שיר לקהל שלה. "איתכם אני נוגעת בחיים", "אתם ורק אתם הכוכבים שלי". יואב גינאי וצביקה פיק כתבו לה שיר תודה לקהל. יש בזה אלמנט של חנופה. תופרים לה מה שחושבים שהיא רוצה.
מצד שני, בשביל מי עובדת שרית, אם לא בשביל הקהל שלה. והיוצרים – יודעים מה הקהל מצפה ממנה.
המבקר יכול להניח את הקלידים בצד. שיפסיק לבלבל את המוח. הקהל רוצה את המלכה שלו, את המיס מיוזיק (מה קרה שרית, למה אנגלית?) שלו במיקס דאנס הכי מרקיד על רחבות הריקודים. הוא יקבל אותה ככה ובגדול.
ובאמת, מבחינת סאונד, תכנותים, מיקסים, עיבודי מיתרים, קישוטים אוריינטאליים – שרית קיבלה פרודוקציה מיליון דולר.
אני עדיין טוען שעם הסלסול הטבעי שלה, עם הטון הטבעי המופלא,  הטיפה נוגה, עם הכישרון המוסיקלי שלה, מה חבל שהיא  אינה שואפת  לחומר אישי-איכותי יותר, כמו למשל המוסיקה היפה שהיא עצמה כתבה לשיר געגועים – "חתיכה מחיי" שמסר לה יוסי גיספן. וואללה הפתעה. 
אבל הטקסט – למה לקלקל לה, גיספן השרבטן? ("אני רוצה לחזור/ ואין לי לאן/ כמו בסרט ישן שדהה עם הזמן". מה זה? הבנתם את זה?)
האם לשרית חדד אין יותר "מה להגיד" מאשר הטקסטים התפורים האלה?  
 
 ספרתי לפחות חמישה שירים שיכנסו בסערה לרחבות הריקודים. מצוין הוא ה"תק תק", דואט עם אליל כוכב היווני סוטיס וולניס.
 קובי אוז מודע להווי החאפלה המקומית ולסטריאוטיפ הנשי הים-תיכוני סיפק לה את "אכלו לי, שתו לי… אז עכשיו הגיע הזמן להפסיק להיות קורבן". לצחוק? לבכות? יעקב למאי מיקסס אחלה את החאפלה .    
עוד שלאגר: "בושם צרפתי" דיסקו ים-תיכוני. מבית היוצר של נחמה את קליסקי.
אתה בחרת בי להיות לי גבר אמיתי, שרה חדד, אז בוא תוכיח את זה, במילה טובה, בחיוך קטן, כי בושם צרפתי ואפילו פרחים לא עושים לי את זה. יענו, הוא מגיש לה פרחים, אבל בפרצוף תשעה באב. רחמים על  האישה הדפוקה. מילא, העיקר שהרוויחה עוד שיר לכפיים בהפקה מצוינת של שי ראובני.
גם בשירים של Henree שרית לא המציאה את עצמה מחדש. מדובר במקצוען, שישרבט לה להיט לפי מידה ("בין כול הבלגן", "כול האנשים השמחים"), ורק המיקסים המעולים מצילים המצב.
 
אפשר אחרת? כן. אייל ליאון קצב יחד עם ארז ברזוליק כתבו "ביני ובינך". זה פשוט, אותנטי. וזה מה שחסר לחדד. פחות קונפקציות. יותר אמת אישית. חוץ מזה, יש לה הכול.     
 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות