אוסף

לטינוס, Latinos

אן.אם.סי
4/5

במבו, לה בומבה, ממבו טקילה, אויו קומו ווה. שאקארון. מי אמורה. דרופ איט און מי. סלסה, צ'ה צ'ה צ'ה, רגהאטון דאנסהול. באין רחבת ריקודים  – הסתפקתי בשיפוט מהכורסה:  העורכים קראו "פצצת להיטים לטינית". זו אינה רק היסחפות לצורך פרומו לגיטימי. זו פצצת דאנס לטיני במשקל טונה. היא מסוגלת להרוס את רחבות הריקודים, לשרוף אותם קליל.

 

הקומבינות זה היפ הופ עם לטיני שעושים השאקירה עם הוויקליף ז'אן. הם חומר נפץ לטיני באיכות משובחת. אפשר לקבל משהו חזק יותר – ה"דרופ איט און מי" של ריקי מרטין ודידי אניקי שמתחיל באזעקה (נו, פצצות) ומתפתח למשהו מסעיר שמתחבר לי עם מקצבים ים-תיכוניים. זה יכול להרים 2,000 עובדים החוגגים במסיבה לשמיים.

 Dance לקח את הלהיט של ויטני יוסטון   Dance With somebody  ושדרג את זה להיפ הופ אנרגתי. אחלה ריענון.

 

אני אוהב את מה ששאפט עשה ל- Sway הלהיט הלטיני הותיק וגם את איך שסליה קרוז, הדיווה הלטינית עשתה ל-I Will Survive של גלוריה גיינור (דוגמית למטה)  ול"אויה קומה ווה" של טיטו פואנטה המוכר בעיקר בזכות הביצוע של "סנטנה". מומלץ בחום גם ה"אובסשן" של "אוונטורה" – מיקס אקזוטי של מוסיקה מהרפובליקה הדומיניקנית הנקראת "באחאטה" וריתם נ' בלוז, סוג של מקצב הנפוץ במקסיקו ובקולומביה.

לעומת זאת, אני פחות אוהב את סוגי הדאנסים הכוחניים של Mi Amore  בביצוע Velvet, שהוא פיור מסחרי. מבחינה זו של דאנס לטיני, עדיף בעיני ה"קונגה" של גלוריה איסטפן. אבל הסלט כל כך אטרקטיבי, שאפשר לשכור אולם ריקודים ולשים את האוסף הזה, ויש לכם 70 דקות של סיבה למסיבה לטינית.

Latinos

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות