אשת המחר

מרפסות

מילים ולחן: צחי אלוש ורועי בר שדה הפקה מוסיקלית: חגי מזרחי ומרפסות
4/5

צחי ורועי, אהלן. מה, עוד הולכים בימינו שירים מבולבלים כאלה? "אשת המחר" – רעיון נחמד. כולם הרי מצפים למחר. כולנו חיים בעתיד, מצפים שאז יהיה יותר טוב. שתגיע אישה טובה.  אשת המחר. מי ידע אותה? אבל הכותבים דווקא מדברים על אחת שמדברת על סוף רע ומר.

"ראש מעורפל מלא בזרמים קטנים" עכשיו היא ב"צומת כנות לאט ובטוח". מי מה מו? . חשים שהיו כאן לכותבים זרמים מוזרים בראש, שאני לא מתחבר אליהם. אולי ימליצו לי על משהו שהם התנסו במרפסות תל-אביב שייקח אותי אל הזרמים הנכונים. דווקא הבית האחרון כתוב בהיר יותר מאשר הבתים לפניו – "אישה מהמחר אני פה לבדי/ אני פה לבדי/ תהיי קצת בשבילי את אשת המחר" הבנאדם רוצה שאשת המחר תופע מיד. זה נשמע הרבה יותר פשוט מכל הראש המעורפל בזרמים. עכשיו למוסיקה: שיחקו אותה ה"מרפסות". לחן שמגיע, טונים שמגיעים. מוסיקה שמתפתחת יפה. לא חבל על המוסיקה המוצלחתבשביל אשת המחר המבולבלת הזו.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

9 תגובות

 1. אדון מישהו-
  אין לך מה לעשות אלא לשלוח בי את חיציך השנונים ?
  אף פעם לא הבנתי מה גורם לאנשים סיפוק בלהנמיך וללעוג לאחרים. אולי תוכל לשפוך אור על נקודה מעניינת זאת.
  נ.ב. אני מעריך את ייעוץ החינם שנתת לי. אבל יש לי עבודה. תודה מקרב לב.

 2. עודד.
  יש לי תחושה שאתה מחפש עבודה בטירוף ואולי אפילו מנסה לגרום לחרסונסקי לשלם לך משכורת בסוף כל חודש.
  אם אתה מבקר כל כך מוכשר ויש לך הרבה מה להגיד, אולי תנסה לפנות לאחד המקומונים באזור מגוריך יש מצב שהם ישמחו לסדר לך טור בו תעלה על הכתב את כל רעיונותיך.
  אין לך מה לעשות חוץ מלהגיב על תגובת המבקר ?
  תמצא לך חיים.

 3. רועי ב.ש. צחיק ויס יס – "מרפסות" הרכב השנה
  מתים עליכם שרופים עליכם – אין דברים כאלה
  מחכים לכם בבארבי ב6 לדצמבר שתתנו בראש

 4. עודד, סולן בינוני?!!! הבנאדם מדהים! וסולן עוד יותר מדהים! סוף סוף להקה שיש לה מה להגיד! גם לטקסט אגב אני נורא מתחבר… הלוואי ותצליחו. ניר

 5. באמת נמאס לי לכתוב רק ביקורת רעה. והנה, סוף סוף מגיע סינגל ראוי לשמו. לא יצירת מופת, אמנם. אך זה שיר טוב, מופק מצויין ונשמע כלהיט אמיתי. קצת מזכיר לי את דוראן דראן עם "ORDINARY WORLD" המופלא. מה לא בסדר בטקסט, יוסי? הוא משתלב מצויין עם המוסיקה והכל דופק כמו שעון. קצת חבל שהסולן מעט בינוני, אך כך או כך-
  כייף לשמוע את זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות