פסקול הסרט

סקס והעיר הגדולה

הליקון
5/5

לא ראיתי הסרט, ואתם יודעים מה: לא נראה לי שראיתי יותר משתי אפיזודות מהסדרה. ואם לפתוח מהשורה האחרונה – באמת שלא צריכים את הסרט בשביל ליהנות מהאוסף המרגש הזה, מהביצועים בעיקר הנשיים או מהאופ שבו אל גרין וג'וס סטון עושים את How Can You Mend a Broken Heart של בארי גיב המוכר מהבי ג'יז – סלואו של 7 דקות בקאבר סול מרטיט. הוי איזה סלואו. (מה ג'וס סטון הפכה לטינה טרנר?)

ואם בי ג'יז – בטח "כמה עמוקה אהבתך" כפי שעושים את זה The Bird & The Bee. חמוץ-מתוק ועם הרבה סטייל. ואיך שאינדיה ארי עושה את The Heart of the Matter, גם מלכת סול. וגם העיבוד טעון האווירה העשנה של Kissing בביצוע Bliss.
ועם זאת, אין ספק שאפשר ללכת על הסכמה שהשירים והביצועים האלה רק עושים טוב לסרט. פופ עם כל דבר. שני המתאבנים קובעים קו ריתם נ' בלוז אורבני – פרגי מצוינת בסגנון היפ הופי – Labels or Love, ג'ניפר הדסון היא מלכת רטרו סול אמיתית (אריתה פרנקלין פלוס) ב- . All Dressed In Love זה מגיע גם בהפקה מוסיקלית משופרת, עם כל הגרוב המבוקש והשפעות גוספל. דאפי היא תגלית מארץ הריתם נ' בלוז, כאן עם Mercy. ויש עוד כמה מספרים שעושים את האוסף הזה ל"שווה" כמו הריענון הדאנסי הלא מתפרע ל –The Look Of Love של נינה סימון (מדיסון פארק & לני בי רמיקס) Morringwood עושים את "ניו יורק גירלז" בשובבות מדונססת רוקיסטית-אלקטרונית מדליקה. ומה זה הפסנתר הבאכי אצל Jem בקטע ההרמוני It''s Amazing ? וקריצה הזו לפופ סוונטיז של The Wippies ב"כל היופי הזה". והנה בתוך הסלט הז'אנרי הזהה נכנס גם צ'יל של Kaskade ל"אני אוהבת את הדרך בה" וגם גרסת השת"פ בין הראפרים "ראן די.אם.סי ואירוסמיתס" ל-Walk This Way.

טקסטים: נו, כאן באמת מתחברים עם סקס בעיר הגדולה – אהבה, שברון לב, מה שמעניין אוהבים ואוהבות, נערים ונערות, בעיקר נערות. איזה אוסף.

תמונות מלמעלה למטה: אל גרין, Bird&Bee, דאפי, אינדיה ארי

Sex And The City: Music From the Original Motion Picture

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות