לא דומה

דודו אהרון

מילים ולחן: דודו אהרון ומשה פרץ. עיבוד והפקה מוסיקלית: יעקב למאי.
3/5

הקסם שיוצא ממבטה, רוצה אותה מכל הלב, וגם "דמעה זולגת מעיניי" (נו, מנין זולגות דמעות, דודו?), בחר אותה לכל החיים. הקול המעודן הזה שיודע לזנק לגבהים בלי לזייף, אבל יש תחושה שמזייף הרגש.  כמה אפשר לחזור על אותם טקסטים. כמה נדוש לשיר "אותך רוצה מכל הלב", כל כך שחוק, שהלב שלי ממאן לקנות.

דודו אהרון עם כל הכישרון של נעים זמירות מבטן ולידה, ויש כישרון, ממחזר את הממוחזר. לועס את הלעוס. ההפקה מהוקצעת, אבל גם היא ממשיכה לנסות לרצות את הרמה המטה-בינונית. על השיר חתומים שניים אהרון עצמו וגם משה פרץ, יענו בקטע של סיעור מוחות יצירתי. האם זה כל מה שהצליחו שני מוחות להוליד? בשביל שיר כזה מספיק מוח אחד קטן. דודו אהרון? קולו אינו נופל מזה של אייל גולן. אם רוצה להגיע רחוק, חייב יהיה לייחד את עצמו. לא יהיה אייל גולן מס. 2. יכול להיות רק דודו אהרון 1.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

3 תגובות

  1. זמר אחד המעלפים אני חולה עלי ועל השרים המהממם שלו יללה יצה כבר כסף ואלכוהול ונפגש בחתונה שלי בדודוה שלי איזה זמר תותך של חיים ייייותר מאייל גול המחוער בזה אייל גולן הדפוק של העולם היהי מת להיות כמו דודו אהרון בטח הוא חולם בלילה להיות כמו דודו אהרון בקיצור אוהבת אותך הכי בעולם

    ימלללך שששלללל הההחחחחחייםם

  2. קול נעדר? גם דוד אהרון לא היה רוצה שקולו יהיה נעדר. יש לו באמת קול נפלא.

  3. אני לא מבין את זה,דודו אהרון מוכשר עם קול נעדר ועם שירים שנוגעים ומדברים על אהבה,מה הבעיה בזה? מה רוצים ממנו ומעוד הרבה? הוא ומשה כותבים נעדר ומי שכתב את הכתבה שלא יזלזל בהם אפילו לרגע ונראה אותו כותב שיר כזה,מה רציתם שיכתוב שיר בשפה עברית 2009 שאפילו כותב המאמר לא מבין אותה. מה לא טוב? הכל טוב הטקסט מצוין,דודו אהרון שר מכל הלב ושהקנאים ואלה שקוראים לזה זבל שיפסידו וישמעו את אריק אינשטיין,שאני לא מזלזל בו בכלל וגם שומע אותו,אז מה אריק אינשטיין חידש לעומת דודו אהרון? זהו כי שום דבר כל השירים מדברים על אהבה וטוב שכך. לדעתי לא צריך להיות הפרדה בין מוסיקה מזרחית לישראלית בגלל שבמזרחית שרים בעברית ולא בשפת מזרחית והבנתם למה התכוונתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות