חגיגה ים תיכונית 5

דידי הררי

NMC ארומה
3/5

פרט להרבה תודות בעטיפת הדיסק לא קיבלתי שום תובנות – מה זה האוסף הזה? הטעמים המוסיקליים של דידי הררי? בחירות של ארומה מיוזיק שהררי נתן להן גושפנקא מסחרית-פרסומית? אין על הדיסק אפילו שמו של עורך מוסיקלי. אולי לא צריך. הראש ברור. ראש קטן, אוסף ים-תיכוני עכשווי קליל, תזמורים גדולים. רמיקסים.

אני שומע תמהיל של ים-תיכוני דאנס. שלומי שבת בפתיח עם "יורד אל הים", משה פרץ מקונן "אישה", אבל גם מציע את השיר המענתז – "רציתי רק" במתכון העיבוד השגרתי, שרית חדד מתדנססת על "מרוץ החיים", מושיק עפיה מסלסל בטון עגמומי מאונפף "שובר שתיקה", דודו אהרון  מפזר אהבתו בטון מעודן ב"לא דומה", קובי פרץ ואישתאר מובילים את החתן כלה לרחבה עם "יחד" שיר שמחות בסגנון ערבי. רגב הוד מרקיד במזרחית עם "את המזל שלי" והרשימה עוד ארוכה. יגיעו גם איציק שמלי, רון שובל, אילן נורי, דניאל בן-חיים, גם "פינת הרמיקסים" (שירים של שלומי שבת ומושיק עפיה) ועוד מיני פרפראות כמו "פינת החיזוק" עם איציק אשל ורון שלום – בקטע של הומור אפרופו התוכנית של דידי.

 אוסף אקראי של כל מיני להיטי רדיו ים-תיכוניים.  אפילו לא הדה בסט של הז'אנר הים-תיכוני. למה לא הדביקו את הקול והצחוקים של הררי בין השירים? לפחות היה משהו ממנו. אם השם שלו בלבד ימכור יותר? – אז שיחקו אותה. אומנותית – אין כאן שום תובנה שתעיד על חותם מוסיקלי משלו.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות