מסיבת עיתונאים

פטריסיה קאס

המכון הצרפתי ת"א
0/5

הפודל הלבן שלה לא היה מרוצה מכמה שאלות, או שהוא פשוט השתעמם. באחת השאלות החליט הכלבלב להפגין את נוכחותו במפגן פרטי לצד גבירתו, פטריסיה קאס.
לא. פטריסיה רחוקה מדמות הדיווה, למרות שיש שכינו אותה "מרלן דיטריך הצרפתיה". הדימוי שלה לא הכי מטריד אותה, והיא מצליחה באדיבותה המופגנת להיחלץ אפילו משאלה מביכה הנוגעת לגילה.
את פטריסיה ראינו לאחרונה באירוויזיון במוסקבה מייצגת את ארצה צרפת (מקום 8) והרמנו גבה. אז נכון שגם אחינועם ניני אינה טירונית (וגם השתתפותה הרימה את גבתנו) אבל כאן מדובר בכוכבת של ממש, מכרה 15 מיליון אלבומים ברחבי העולם, נערצת באירופה (במיוחד ברוסיה) ובאסיה, אחת הזמרות הפופולאריות ביותר בצרפת משך כמעט עשרים שנה.שאלנו אותה על ההשתתפות באירוויזיון. דווקא אהבה.
לישראל היא באה לשיר את "קברט", אלבומה האחרון, אלבום שחיזק את מעמדה – היא מודה – בקרב קהילות הגייז בעולם. גם על כך היא אמרה דברים. (ראה ראיון וידאו) היא שרה ג'אז, בלוז, סגנון קברט, קול מחוספס.
מעניין שהרוסים מתים עליה. האמריקנים – בקושי שמעו עליה. קאס מאמינה שהשפה בכל זאת מהווה מחסום תרבותי. כששאלנו אותה על שירה באנגלית, היא כמעט התעלמה מ – Piano Bar, אלבום הקאברים באנגלית לשירים של ענקי שנסון כמו אדית פיאף (אין לה מושג למה משווים אותה אליה), שארל אזנבור, איב מונטאן ואחרים. התירוץ הוא שהאלבום הזה הוא פסקול של הסרט And Now … Ladies and Gentlemen, בו גילמה פטריסיה דמותה של זמרת ג'אז צרפתייה.

פטריסיה קאס – מסיבת עיתונאים

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות