האם נגיע

נועה רדלמן

מילים ולחן: דניאל יעקובוביץ' הפקה ועיבודים: ירוסלב יעקובוביץ' ודניאל יעקובוביץ'
3.5/5

נועה רדלמן, סינגל בכורה, שרה על חיים בתוך בועה. משוחררת לחלוטין מאחריות, אוזניות, בית קפה, שום דבר לא רציני, וגם אם הרמזורים ירוקים "אנחנו עיוורי צבעים". הסתלבט מתאפשר לפי השיר רק משום שהיא כאן – "אם הייתי במקום אחר זה לא היה לי מתאפשר להיות מלכה עם מפתחות לאוטו" מצד שני, לשנייה היא תנסה להבין מה קרה "צעצועים הפכו לדרך חיים/ ואנשים פה כבר לא מדברים" וגם "אם מגיע לך תדע/ האם מאוחר מדי".

מאוחר מדי למה?

טקסט שמתכוון לומר משהו ואומר מעט. מצד אחד החיים בסבבה אוזניות וקפה, מצד אחר – ביקורת על אנשים וגם ניסיון לדעת משהו על מטרה. יומרה בלי כיסוי.

פופ אמצע דרך, כתוב בסדר, מנגינה יפה, אווירה חורפית, ביצוע קורקטי, עיבוד שמקשט במעבר אירי. נועה רדלמן שרה בטון מתכוון, בעגמומיות מזדהה.  שיר ראשון, לא יצירה שרצים לספר עליה, אבל מעורר ציפייה לבאים.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

 1. i read the review, cool, but you have a mistake in the lyrics my friend and you are missing the point
  its not

  EEM MAGYA LECH TEDA

  its

  HA EEM NAGYA? LECH TEDA HA EEM MEUCHAR MIDAY

  which means… is it too late to get to a place where people do see beyond their materialistic needs

  the whole song speaks about how people are blind to whats going around them, they just are happy with their little ipods and clothes and their very narrow shallow attitude twards other people and twards life,

  the chorus the whole ramzorim yerukim but we are color blind means that the options of living a better life are right there in front of us, but no one sees it, to drop all the bullshit, the hate religion all the nonsence that people are obssessing about that takes them away rom the main thing which is the truth which is everyone is one and should always be positivity.

  felt like saying that hope all is well

  rocknroll
   

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות