בא לי

שרית חדד

מילים: יוסי בן דוד לחן: קריאקוס פופודופולוס עיבוד והפקה מוסיקלית: אבי גוטמן
3.5/5

נרגשת, נלהבת, מתפעמת, כמהה, משתוקקת, נסערת. עפה. בא לה, בא לה שייקח אותה. אושר ואושר לצידו, תיסע איתו לכל מקום, הוא תמיד הגבר לצידה, ואפילו הגורל התערב – נועדו זה לזו. יוסי בן דוד, שישלב את השיר הזה באוסף חדש "1 סוכר שחור חזק" (שהוא עורך) המתיק והמתיק והמתיק, אלא ששרית כנראה אינה נבהלת מהרבה מתוק…  יודעת למהול המתוק בשתיים שלוש דמעות מלוחות, בוכה מאושר, מערבבת היטב עם הלחן הממיס של הפופודופולוס,  כשצריכים יווני לעזרה, הוא תמיד בנמצא.
ההפקה (שילוב אקוסטי באלקטרוני) של גוטמן העניקה את המינונים הנכונים כדי שהשיר ימיס לבבות. אישית – לא הכוס תה שלי – גם אם יפחיתו בסוכר, למרות שאני מעריך את היכולת של שרית לקחת כל שיר לפסגות הרגש בתוספת מנת דכדוך וסלסול נשמה משדרגת אמינות.

באת כמו מלאך למול עיניי
מבט ראשון שלך מיד נגע בי
העולם האיר פניו אליי
אתה איתי רואה אותך
ועפה לי ברוח

פזמון:
בא לי שתיקח אותי איתך
נרגשת לכבודך
נכספת אל האושר לצידך
בא לי שניסע רחוק מכאן
לא חשוב בכלל לאן
רק איתך רוצה כל רגע לעולם

תמיד אתה הגבר לצידי
נושא אהבתי לכל דרך
שתי עיניי שקד ומתנה
יפה האהבה שלה
נועדנו זה לזו

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

8 תגובות

  1. שרית חדד היא הזמרת הכי טובה בארץ.נקודה.היא משהו אחר ואייל גולן משהו אחר אי אפשר להשוות ביניהם.לא משנה מה היא תשיר זה מדהים מעניין.אין צורך בתגובות לא חיוביות.

  2. חבל שאדון מבקר לא כל כך מכיר את הסצינה..אבל חדי שמיעה יוכלו להבין שזו העתקה של השיר ''זה אני'' של אייל גולן , המלחין היווני הוא אותו מלחין של 2 הלחנים …אבל עצם העובדה ששרית רודפת אחרי אייל …זה רק מראה עד כמה באמת הגולן הזה גדול .

  3. קשה לומר על שרית משהו רעה הבחורה משקיעה כל דקה בחייה לעשיה ויצירה היא מדהימה ויש לה קול סוחף אבל(והנה הוא בא) לא ברגשות כלפי שרית עסקינן אין ספק שהשיר לא עובר את הנחמד וישרוד כמה השמעות ברדיו להיט כמו ששרית יודעת לייצר הוא לא.
    אבל אנחנו אוהבים אותה באשר היא ומחכים לבא אחרי הבמפר הקטן הזה.

  4. שרית חדד ממשיכה לעשות את מה שהיא עושה בדרך כלל:
    לספק הפקות מושקעות ומהוקצעות המושתתות על שירי טראש. השאלה היחידה היא: כמה זמן עוד יעבור עד שצאן מרעיתה יפסיק לנהור אחרי השטויות הללו ויתחיל לנהור אחרי שטויות של מישהי/מישהו אחר/ת.
    שלושה וחצי הכוכבים מתחלקים כך: 2 למעבד/מפיק, 1 לשרית, והחצי – יואילו הכותבים המהוללים לחלק ביניהם את השלל הזה. בתיאבון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות