מה עושים עכשיו?

דיאנה גולבי זוכת כוכב נולד 8

0/5

בזמן שהארץ רעשה, שמעתי צ'יק קוריאה בהיכל התרבות בלי שהעיפו זיקוקין. הקלטתי. אני שמח כל פעם מחדש שאני מקליט כוכב נולד בגלל הפרסומות האין סופיות. הבעיה שאני לא מספיק לראות. הפעם שתיים בלילה, פעמיים קפה, יצאו השורות הבאות.

מגיע לה, לדיאנה גולבי, למרות שהבחירות שלה לגמר היו שגויות, וגם הביצועים לא היו פסגת ביצועיה בתחרות. אני מדבר בעיקר על "שביל הבריחה" של מיכל ברנט ורמי קלינשטיין, שעדיין שייך לריטה. דיאנה לא תיקח את השיר ממנה.

"שביל הבריחה" הוא שיר פופ, וראוי לביצוע ללא מניירות רוקיסטיות. מה ששמענו היה צעקני עד בומבסטי. בגלל הרצון ללכת עד הקצהיצא משהו מקושקש עד קקופני – גם בעיבוד. גולבי היא רוקרית במהותה. הבחירה בשיר של ריטה הייתה יותר פופוליסטית מאשר עניינית. אבל כמו שאמרתי – זכייתה מוצדקת (וכבר הימרתי עליה) בשל עונה מדהימה, זמרת מבטן ולידה, מהוקצעת, יודעת לשלוט בקול, לחלק אנרגיות, להוציא דברים מהבטן ומהלב.

עידן עמדי לא היה ראוי למקום השני אלא אוהד שרגאי, לא רק משום שהביצועים שלו בגמר ("תני לי יד" – בועז שרעבי, "חלומות אחרים" – מאיר בנאי) היו בינוניים למדי, אלא מהסיבה הפשוטה שאוהד שרגאי הוא זמר טוב ממנו, ורסטילי, פרפורמר, זמר של קברט ומחזמר בעל שליטה יוצאת מהכלל בקול ובגוף. הביצוע שלו ל"לא בוכה" של ורד קלפטר היה הטוב ביותר בערב הגמר.
וכמו בכל סיום של כוכב נולד, עכשיו מתחילה העבודה: מה עושים עם הכישרונות. איך להימנע משטויות, מבזבוז הפוטנציאל. לואי להב הולך להפיק לדיאנה גולבי דיסק. ללא חשיבה נכונה – כוכב נולד עלול להישאר שעתה היפה ביותר. 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. עידן היה צריך לזכות כי הוא אשכרה כוכב נולד והתפתח עם התוכנית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות