הלהיטים הגדולים 1990-2010

Robbie Williams רובי ויליאמס

הליקון
4.5/5

קודם כל הסינגל החדש Shame, שכתב עם גרי בארלו, על רקע חזרתו לשורות טייק דאת'. הסינגל מציין את הדואט הראשון של השניים, גם השיר הראשון שיתוף הפעולה בכתיבה מאז שרובי פרש מהחבורה.

39 השירים בדיסק כפול מסכמים מספרים מדהימים: רובי ויליאמס מכר כ-57 מיליון אלבומים ו-11 מיליון סינגלים.הוא מוכר האלבומים המצליח ביותר בבריטניה עם 7 מקומות ראשונים. לאחרונה הוענק לו פרס מיוחד ע"י Brit Award על תרומה מיוחדת, עוד פרס לארון הפרסים הגדוש שלו בפרסי ה – Brit כולל Angels (דיסק ב') שנבחר לסינגל הטוב ביותר ב-25 השנים האחרונות. דומה שויליאמס עצמו בראיונות איתו אינו מאמין שאכן עברו כבר כעשרים שנה של להיטים. כל פניו – ויליאמס הרגיש, הרומנטי, המוחצן, המופנם.

השירים בסדר לא כרונולגי מעידים על הכישרון. לעיתים – מצוינים. המנגינות, הביצועים. Morning Sun, משתווה לטעמי לרמת שירי הביטלס, במיוחד בעיבוד. השירים לעיתים מעידים על העומק האמוציונאלי של ויליאמס. פופ במיטבו ברוב המקרים, לעיתים ניסיון להיות יותר "ניסיוני".

הלהיטים הגדולים? לפני 6 שנים הוציא ויליאמס אלבום את הלהיטים הגדולים שכלל סינגלים באוריינטציה של להיטים גדולים. In & Out of consciousness הוא דיסקוגרפיה עשירה יותר לסכום דרכו המוסיקלית, היכרות ממצה למי שאינו נפגש עם יצירתו בעבר. שלא כמו הרבה אלבומי להיטים גדולים – הוא ערוך באופן שמעורר לחיים את הקשת המוסיקלית שלו כולל קאברים כמו Something Stupid המוכר מהדואט של פרנק וננסי סינטרה ו – Freedom של ג'ורג' מייקל בביצוע שאינו נופל מהמקור. למעשה – פורטרט ממצה של כוכב פופ נפלא.

Robbie Williams In & Out of Consciousness: Greatest Hits

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. פרופורמר ענק!!!מומלץ ביותר לראות את נמופע שלו מ2003
    ולהבין כמה הוא משוגע.גאון.מומלץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות