לקראת ההופעה

לינקין בפארק

פארק הירקון
0/5

אלטון ג'ון וליאונרד כהן הביאו 50,000 לאצטדיון. "לינקין פארק" לא תצליח, ממש כמו שמטאליקה הוכיחה כי רוק לא ממש מעניין את הרוב הישראלי שמעדיף מיינסטרים על בטוח. גם המקום שהוכשר להופעה של הלינקין בפארק אינו יכול לאכלס יותר מ-15,000 איש, ו"לינקין פארק" היא להקה שרגילה למופעי אצטדיון של 50 אלף ומעלה.

 כאשר הם פרצו  ב-2001 (הלקה הוקמה רשמית ב-1996)  נחשבו לינקין פארק. לילדי המטאל החדשים. כעשור אחרי, המעריצים של אז, שפעם פילחו מההורים שלהם כסף כדי להגיע להופעה, מגיעים היום במיטב אופנת ההלבשה, במכוניות חדשות. חברי הלהקה עצמה נראים חבורה של מקצוענים מבוגרים שבאים לעבודה, לא במהדורה המיוזעת של פעם.
האלבום האחרון שלהם,
The Tousands Suns הזכיר יותר את "רדיוהד" מאשר את "לינקין פארק". מספרים שהשינוי ניכר גם באופן שצ'סטר בנינגטון ושות'  מטפלים בשירים הישנים שלהם.

הגם שהלהקה הוגדרה בראשיתה alternative metal, היא הפכה אחת מלהקות הרוק המצליחות מאז תחילת האלפיים בזכות נוסחת שילוב של רוק, היפ הופ, אלקטרוניקת אווירה. מה שהבדיל את לינקין מלהקות מטאל גראנג 'אחרו, הייתה פורמולה שהתמקדה בקשר ההדדי בין הזמר צ'סטר בנינגטון לראפר מייק שינודה. החיבור לראפ היה כמעט קונספטואלי בדרכה של הלהקה: ב-2004 הוציאה לינקין את Collision Course יחד עם הראפק Jay-z. ב-2007 חוזר לתמונה מייק שינודה באלבום Minutes To Midnight. האלבום The Tousands Suns שיצא השנה הוא בסך הכל אלבום האולפן הרביעי של הלהקה בהפקת ריק רובן האגדי.

לינקין פארק תופיע ביום שני, 15.11, פארק הירקון. מופע פותח: קוואמי והחלבות – 19:45 תחילת המפע של לינקין פארק: 20:45

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות